reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

odebrałam bete - 11256 ( w zeszły poniedziałek 4286 ) - niby rośnie, niby wiem ze na początku podwaja się beta później już tak wolniej .. ale kalkautor mówi ze poniżej 66% poniedziałek do poniedziałku - coś mi się wydaje ze ten moj brak objawów ciążowych nie wróży dobrze 😱
Po powtórz za 48 h i wtedy będzie miarodajny przyrost.
 
reklama
Hej dziewczyny, ja dziś miałam rozmowę z endokrynologiem, także niestety krzywa cukrowa przede mną :/ Zwiększona dawka euthyroxu z uwagi na ciążę i dodatkowe badania tsh i ft4. Nie wiem która z Was ma niedoczynność, ale właśnie dostałam receptę i w ciąży euthyrox jest bezpłatny. Ten lek sam w sobie drogi nie jest ale jak można bezpłatnie go dostać to super.
 
Zobaczcie to😁🥰🥰jakie piękne cudaki.
 

Załączniki

  • FB_IMG_1638193566539.jpg
    FB_IMG_1638193566539.jpg
    62,7 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Hej dziewczyny, ja dziś miałam rozmowę z endokrynologiem, także niestety krzywa cukrowa przede mną :/ Zwiększona dawka euthyroxu z uwagi na ciążę i dodatkowe badania tsh i ft4. Nie wiem która z Was ma niedoczynność, ale właśnie dostałam receptę i w ciąży euthyrox jest bezpłatny. Ten lek sam w sobie drogi nie jest ale jak można bezpłatnie go dostać to super.
Ja biorę na tarczycę Letrox, w poprzedniej ciazy płaciłam.. ale dzięki za info.. za kilka dni mam endokrynologa to podpytam.[emoji6] Niby nie duża kasa, ale zawsze. .[emoji39]
 
Do góry