reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny czy wszystkie macie objawy ciąży? Ja miałam tylko jeden dzień silnej migreny aż wymiotowałam. Teraz bolą mnie trochę sutki i mam wyczulony węch ale nic więcej. Cieszyc się czy martwić?🙈
Mam tak samo. Tyle co te cycki ( czasami mocniej ale przeważnie już lekko ) i kawy się nie napiję. I jem inaczej. Kromkę z pomidorem i przerwa, za godzinę lub dwie znowu kromka, za jakiś czas jabłko, potem mała miseczka zupki ... jem dużo dużo częściej ale takie malutkie porcje bo jak zjem więcej to strasznie mnie brzuch ciśnie.
 
reklama
Dziewczyny, nie wiecie jak to jest z e-zwolnieniami?
Jak go ekolog ki wypisze zwolnienie to mój internista będzie je widział w systemie?

Nie chce jeszcze mówić rodzinie, a internista to znajomy rodziny…
 
Uff Ja po wizycie troszkę była obsuwa i weszłam po 10 i dopiero do domu zladowalam bo jeszcze zakupy itp. A na 14 do pracy lecę 😁 ale do żeczy po wizycie wszystko w jak najlepszym porządku 🥰🥰🥰🥰 mały człowiek ma 2cm 😁😁😁😁😁i mamy dziś 8tydziien według @ i pomiarów z usg

Ja już tez po wizycie, mój lekarz ma słaby sprzęt, mało widać. Według usg 6tc, zarodek widać o serduszku nic nie mówił ale mówił ze wszystko dobrze. Ze względu na wcześniejsze poronienie mam włączony acard 150 i clexane 0,4 do Ok 13 tygodnia. Następna wizyta 16.12 ale jak mu powiedziałam ze do tego czasu zejdę na zawał to stwierdził ze mam zadzwonić o wcześniejsza wizytę jak bardzo bede się stresować 😂
Świetne wiesci 😍
Oby same takie nam spływały :)
 
Dziewczyny czy wszystkie macie objawy ciąży? Ja miałam tylko jeden dzień silnej migreny aż wymiotowałam. Teraz bolą mnie trochę sutki i mam wyczulony węch ale nic więcej. Cieszyc się czy martwić?🙈
Cieszyć. Ja w ciąży z synkiem cała ciaze bez żadnych objawów. Synuś zdrowy jak ryba 4 kg chłopaka się urodziło hahha
 
Dziewczyny, nie wiecie jak to jest z e-zwolnieniami?
Jak go ekolog ki wypisze zwolnienie to mój internista będzie je widział w systemie?

Nie chce jeszcze mówić rodzinie, a internista to znajomy rodziny…
Internista nie będzie widział Twojego zwolnienia. Mógłby je zobaczyć gdyby sam chciał Ci wypisać zwolnienie, wtedy po wpisaniu Twoich danych pojawi mu się informacja, że już na zwolnieniu jesteś. Oczywiście mógłby też sam to sprawdzić - po wpisaniu Twojego peselu w ZUSie każdy lekarz może zobaczyć wszystkie Twoje zwolnienia - tylko po co miałby to robić?
A zresztą nawet jak mu powiesz o ciąży, to obowiązuje go tajemnica lekarska 😉
 
reklama
Internista nie będzie widział Twojego zwolnienia. Mógłby je zobaczyć gdyby sam chciał Ci wypisać zwolnienie, wtedy po wpisaniu Twoich danych pojawi mu się informacja, że już na zwolnieniu jesteś. Oczywiście mógłby też sam to sprawdzić - po wpisaniu Twojego peselu w ZUSie każdy lekarz może zobaczyć wszystkie Twoje zwolnienia - tylko po co miałby to robić?
A zresztą nawet jak mu powiesz o ciąży, to obowiązuje go tajemnica lekarska 😉
Po prostu nie chciałabym żeby rodzina dowiedziała się z innego źródła niż ja…

I zastanawiam się czy jak zadzwonię po receptę na leki stałe czy on to od razu zobaczy…:(
 
Do góry