reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ale mi się klimat Świąteczny włączył. Już bym najchętniej balkon obstroiła i okna. Siedzę i przeglądam przepisy na ciasta świąteczne i jak zwykle ostatnio ciągnie mnie ku sernikom .
To tak jak mi [emoji16][emoji23] ale mój mąż dziś skacze i zawiesza sople naokoło domu przy dachu.[emoji23][emoji23]

Ale to z racji że w tygodniu nie ma szans po wieczorach a przyszły weekend opada. [emoji39][emoji39] I żeby nie było - jeszcze ich nie włączę.[emoji23]
 
To tak jak mi [emoji16][emoji23] ale mój mąż dziś skacze i zawiesza sople naokoło domu przy dachu.[emoji23][emoji23]

Ale to z racji że w tygodniu nie ma szans po wieczorach a przyszły weekend opada. [emoji39][emoji39] I żeby nie było - jeszcze ich nie włączę.[emoji23]
Ja w tygodniu bedę te cholerne sople odplątowywać 😂 jeszcze nie znalazłam patentu zeby można je było tak spakować, żeby po roku szło je bez problemu wyjąć i powiesić.
 
Dobra laski, która robi sanco a która nifty? Chcę dziś zdecydować bo na zdrowe geny 300 zł taniej do końca weekendu i nie mogę podjąć decyzji.
 
reklama
Nie widziałam serduszka, tylko sam pęcherzyk ciążowy…
Nawet bez pęcherzyka zoltkowego…
Jutro mam druga wizytę…
A termin na 19.07 z OM

Witam się dziewczyny…
Strasznie się stresuje jutrzejsza wizyta…śniło mi się ze byłam na wizycie i Pani dr pisała w zeszycie ze jest coś nie tak...
Piersi mi zmalały, przestały być takie spuchnięte..:/
Zwariuje chyba do jutra…
Napewno będzie dobrze i zobaczysz migające serduszko :) mooocno trzymam kciuki dawaj koniecznie znac
 
Do góry