reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
O Helenka to jak ja :) na kiedy masz termin? Widziałaś już serduszko?
Nie widziałam serduszka, tylko sam pęcherzyk ciążowy…
Nawet bez pęcherzyka zoltkowego…
Jutro mam druga wizytę…
A termin na 19.07 z OM

Witam się dziewczyny…
Strasznie się stresuje jutrzejsza wizyta…śniło mi się ze byłam na wizycie i Pani dr pisała w zeszycie ze jest coś nie tak...
Piersi mi zmalały, przestały być takie spuchnięte..:/
Zwariuje chyba do jutra…
 
Nie widziałam serduszka, tylko sam pęcherzyk ciążowy…
Nawet bez pęcherzyka zoltkowego…
Jutro mam druga wizytę…
A termin na 19.07 z OM

Witam się dziewczyny…
Strasznie się stresuje jutrzejsza wizyta…śniło mi się ze byłam na wizycie i Pani dr pisała w zeszycie ze jest coś nie tak...
Piersi mi zmalały, przestały być takie spuchnięte..:/
Zwariuje chyba do jutra…
Mam to samo co ty - był tylko pęcherzyk a do środy tak daleko - objawów ciążowych niemam - może czasem piersi mnie zabolą ale to epizod .. i doszukuje się ich trochę na sile dla uspokojenia psychiki .. trzymam mocno kciuki ! I czekam na pozytywne wieści !
 
Nie widziałam serduszka, tylko sam pęcherzyk ciążowy…
Nawet bez pęcherzyka zoltkowego…
Jutro mam druga wizytę…
A termin na 19.07 z OM

Witam się dziewczyny…
Strasznie się stresuje jutrzejsza wizyta…śniło mi się ze byłam na wizycie i Pani dr pisała w zeszycie ze jest coś nie tak...
Piersi mi zmalały, przestały być takie spuchnięte..:/
Zwariuje chyba do jutra…
Ja tak miałam przed swoją 2 wizytą 😅 też mi się śniło że poszłam na usg i dalej nic nie było oprócz pęcherzyka. Ale że moje sny prawie zawsze są odwrotnością to wiedziałam, że wszystko będzie dobrze i zobaczę ❤ i tak się stało 🙂
Będzie dobrze na pewno 🤞
 
Ja czekam na 3 dziecko
Ja także mam nadzieje ze powitam 3 😍

Odliczam już dni do pierwszej wizyty i modlę się żeby było już bijące serduszko bo wiem ze wtedy będę spokojniejsza ❤️

Ogólnie czuje się w miarę ok, oprócz tego ze odrzuca mnie od jedzenia. Gdybym mogła to wcale bym nie jadła, no ale wciskam w siebie a później zle sie czuje… ale na szczęście nie wymiotuje. Zauwazylam wczoraj po kąpieli, jak smarowałam sie olejkiem ze mam takie mega widoczne żyły na piersiach 😱 a ogólnie to zamiast biust mi sie powiększyć to chyba zmalał. Ale ja mam duży… także może malec 😂🙈

Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę miłej niedzieli 🥰
 
Ale mi się klimat Świąteczny włączył. Już bym najchętniej balkon obstroiła i okna. Siedzę i przeglądam przepisy na ciasta świąteczne i jak zwykle ostatnio ciągnie mnie ku sernikom .
Ja wczoraj myślałam czy nie ubrac już choinki
Mi kakao dobrze wchodzi :) takie ciepłe 🙈
Ja tak pilam kakao w ciąży z synem:)
Choć nienawidzę mleka;)

Ja mam faze na jajecznice mogłabym co dzień jesc do tego kanapka z masłem pomidorem i szczypiorkiem 😂
 
reklama
Do góry