reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A ja właśnie dla odstresowania oglądam sobie wózki 🙂 trochę bez sensu bo nawet jak bym znalazła to nim będę kupować to już pewnie się sprzeda no ale lepsze to niż czytanie przykrych historii na int 🙂
 
reklama
Powiem wam że odkąd jestem w ciąży nie sam rady odkurzyć domu, mamy duży dom 200 m2. No i mąż to robi. Tak mi głupio, ale dziś jak zwymiotowałam ta bułką z pasztetem siły jakiejś dostałam, mąż odkurzył a ja wkoncu podłogi umyłam. Teraz leżę i dycham jak stara babka 🤣
 
Powiem wam że odkąd jestem w ciąży nie sam rady odkurzyć domu, mamy duży dom 200 m2. No i mąż to robi. Tak mi głupio, ale dziś jak zwymiotowałam ta bułką z pasztetem siły jakiejś dostałam, mąż odkurzył a ja wkoncu podłogi umyłam. Teraz leżę i dycham jak stara babka 🤣
Hehe to samo mam tylko ja mam 100 m i robie wszystko na raty poodkurzalam kilka podłóg umyłam ale zostało jeszcze i schody i chyba to dopiero wieczorem zrobie bo zdycham
 
Powiem wam że odkąd jestem w ciąży nie sam rady odkurzyć domu, mamy duży dom 200 m2. No i mąż to robi. Tak mi głupio, ale dziś jak zwymiotowałam ta bułką z pasztetem siły jakiejś dostałam, mąż odkurzył a ja wkoncu podłogi umyłam. Teraz leżę i dycham jak stara babka 🤣
Ja też właśnie pomylam podłogi 170 m. I teraz odpoczywam 😁
 
Powiem wam że odkąd jestem w ciąży nie sam rady odkurzyć domu, mamy duży dom 200 m2. No i mąż to robi. Tak mi głupio, ale dziś jak zwymiotowałam ta bułką z pasztetem siły jakiejś dostałam, mąż odkurzył a ja wkoncu podłogi umyłam. Teraz leżę i dycham jak stara babka 🤣
Nie wygodniej zatrudnić Panią do sprzątania? Do nas przychodzi raz na 2 tygodnie i w międzyczasie raz tylko odkurze ręcznym odkurzaczem. Przy takim metrażu jeszcze w ciąży bym nawet nie próbowała sprzątać.
 
Nie wygodniej zatrudnić Panią do sprzątania? Do nas przychodzi raz na 2 tygodnie i w międzyczasie raz tylko odkurze ręcznym odkurzaczem. Przy takim metrażu jeszcze w ciąży bym nawet nie próbowała sprzątać.
Oj to by musiała być codziennie a na to mnie nie stać. Mam dwa psy w domu także mopowanie codziennie bądź co drugi dzień bo masa sierści
 
My mamy wózek 2w1 po synu - taki jasny szary więc wg mnie uniwersalny. Mamy też lekka spacerówkę, z której syn aktualnie jeszcze korzysta. Pytanie do mam, które będą miały mała różnice wieku między dziećmi ( u nas 2 lata 2/3 miesiące) czy planujecie kupić dostawke dla starszaka ?
Dziewczyny mam jeszcze takie pytanko, czy planujecie kupić nowy wózek? Czy będziecie mieli po dzieciach albo używane ?
Screenshot_2021-11-27-13-49-26-211_com.android.chrome.jpeg
Screenshot_2021-11-27-13-50-52-393_com.android.chrome.jpeg
 
reklama
My mamy wózek 2w1 po synu - taki jasny szary więc wg mnie uniwersalny. Mamy też lekka spacerówkę, z której syn aktualnie jeszcze korzysta. Pytanie do mam, które będą miały mała różnice wieku między dziećmi ( u nas 2 lata 2/3 miesiące) czy planujecie kupić dostawke dla starszaka ? Zobacz załącznik 1340988Zobacz załącznik 1340989
Jak urodze to synek będzie miał 31 lipca 2 urodzinki A termin mam na 12 lipca. I nawet zastanawiam się nad wózkiem dla bliźniaków tz głębokimi i spacerowka😁 bo jak to na spacer iść samemu z dwójką dzieci
 
Do góry