reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

To witam w klubie 🤪 Moje piersi urosly chyba o rozmiar i bolą niemiłosiernie. Zastanawiam się czy nie powiedzieć dzisiaj teściom, mieszkamy u nich i myślę że niedługo i tak się domyślą czemu tak nagle opadłam z sił. Gdyby (nie daj Boże) coś się stało to i tak będą wiedzieć. Jak myślicie dziewczyny? Czy jeszcze się wstrzymać?
Ja powiedziałam mamie i babci bo i tak o wszystkim wiedzą tylko prosiłam żeby nikomu nie mówily a wiem że nie powiedzą. W następny piątek mam wizytę i będzie to już 9+4 i wtedy powiem teściowej
 
reklama
Ja tydzień temu miałam
Straszne mdłości ale przeszły mi zupelnie. Mam nadzieje se to nie jest zły znak :(
My dopiero rodzinie planujemy powoedziec w święta jeśli się uda dotrzymać tajemnice. Chwile wcześniej powiemy synkowi żeby nie wygadał :)
 
To witam w klubie 🤪 Moje piersi urosly chyba o rozmiar i bolą niemiłosiernie. Zastanawiam się czy nie powiedzieć dzisiaj teściom, mieszkamy u nich i myślę że niedługo i tak się domyślą czemu tak nagle opadłam z sił. Gdyby (nie daj Boże) coś się stało to i tak będą wiedzieć. Jak myślicie dziewczyny? Czy jeszcze się wstrzymać?
A to właśnie moje nie bolą :D Tzn bolą jak im sie zachce.
 
To witam w klubie 🤪 Moje piersi urosly chyba o rozmiar i bolą niemiłosiernie. Zastanawiam się czy nie powiedzieć dzisiaj teściom, mieszkamy u nich i myślę że niedługo i tak się domyślą czemu tak nagle opadłam z sił. Gdyby (nie daj Boże) coś się stało to i tak będą wiedzieć. Jak myślicie dziewczyny? Czy jeszcze się wstrzymać?
Jak razem mieszkacie to ja bym powiedziała tylko poprosiła o dyskrecję bo to dopiero początek. U mnie tak samo wiedzą rodzice bo z nimi mieszkamy. Natomiast synek i teściowa jeszcze nie wiedzą. Zamówiłam synkowi koszulkę ,,będę starszym bratem"🙂 i jeśli będzie wszystko ok to dostanie na Mikołaja.
 
My dziś powiemy synkowi że będzie mieć rodzeństwo. Przy okazji dowiedzą się teściowie. Ale mam stresa bo niby bardzo chciał ale ciekawi mnie jego reakcja 😉
Wczoraj miałam straszny dzień. Cały czas było mi niedobrze, wymiotowałam dwa razy a dziś już lepiej. Ale za to znów pół nocy nie spałam. Sutki nadal bolą niemiłosiernie.
My kupimy raczej sama gondolę używaną. Spacerówkę kupimy oddzielnie baby snap 4. Dla mnie najlepszy wózek na świecie.
 
Dziewczyny mam jeszcze takie pytanko, czy planujecie kupić nowy wózek? Czy będziecie mieli po dzieciach albo używane ?
Ja mam po synku jeszcze. Miałam kilka razy sprzedać bo właściwie od 2 lat leży w kartonie schowany. Jeśli będzie chłopczyk to zostawię go, a jeśli dziewczynka to może wreszcie zmobilizuję się i sprzedam ten synka a kupię bardziej dziewczęcy bo ten synka granatowy :)
 
Jak dla mnie uniwersalny kolor :)
Mnie się wydaje taki właśnie chłopięcy [emoji848]
Screenshot_20211127-124514_Gallery.jpeg
 
reklama
Do góry