reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Cześć dziewczynki 😉 tydzień się nie odzywałam ale czytam Was cały czas, starałam się wyluzować trochę ale średnio mi to wyszło 🤦‍♀️ U mnie dziś 6+1. Powiem Wam że cały tydzień czuje się dziwnie, to moja pierwsza ciąża i to bliźniacza z tego co było widać na 1 USG. Pocieszcie mnie że też tak macie i nie mam się czym martwić. Że Wam zimno to już przeczytałam więc to mnie uspokoiło, bo przez 2-3 dni myślałam że jakaś choroba mnie bierze, raz duszno, uderzenia gorąca, potem osłabienie i dreszcze. Nie mam gorączki, raz się zdarzyło 37 ale podobno w ciąży to normalna temperatura. Do tego mam mnóstwo śliny, masakra... no i popołudniami jak wrócę z pracy obowiązkowo drzemka. Od kawy czarnej mnie odrzuciło, póki co nie wymiotowałam ale często czuje że mnie muli. Najchętniej to bym leżała. Zastanawiam się czy nie isc już moze na l4. Uff to by było na tyle.
Ja mam objawy w cały świat. Raz mdli, raz nie. O piersiach nie wspomnę. Temperature mam codziennie w granicach 37 stopni. Ponoć do stopnia wyżej niż podstawowa to norma. Raz mi zimno, za chwilę sie rozbieram i otwieram okna.
 
reklama
Ja mam objawy w cały świat. Raz mdli, raz nie. O piersiach nie wspomnę. Temperature mam codziennie w granicach 37 stopni. Ponoć do stopnia wyżej niż podstawowa to norma. Raz mi zimno, za chwilę sie rozbieram i otwieram okna.
To witam w klubie 🤪 Moje piersi urosly chyba o rozmiar i bolą niemiłosiernie. Zastanawiam się czy nie powiedzieć dzisiaj teściom, mieszkamy u nich i myślę że niedługo i tak się domyślą czemu tak nagle opadłam z sił. Gdyby (nie daj Boże) coś się stało to i tak będą wiedzieć. Jak myślicie dziewczyny? Czy jeszcze się wstrzymać?
 
Jezu zjadłam świeża bułeczkę z pasztetem, tak mi smakowała. I Boże nie minęło 5 min i wszystko w WC. Wykończę się. Dziewczyny a co wy pijecie? Mi po wodzie, herbacie zawsze niedobrze, Oki też No już pomysłu nie mam. Jedynie co mi do głowy przychodzi że smakiem to kompot No ale nie mam owoców swoich a te teraz ze sklepu same wiecie. A co do wózka już pisałam że ja będę używany kupować ale jeżeli to by było moje pierwsze dziecko i planowała bym więcej kupiła bym nowy napewno.
Ja piję wodę lekko gazowaną,melisę i imbir z pomarańczą i pigwą,szczegolnie polecam melisę, tylko bez cukru. Jem banany i mandarynki. Ostatnio już nie wymiotuję, taki plus, tyle, że mdli mnie na myśl o jakimkolwiek jedzeniu więc juz schudlam 4 kg.
 
@Ewelina& ja nie wymiotuję więc nie mam co porównywać, w sumie to może z max 2 dni było mi ciut niedobrze i tak mnie muliło, wzdęta, odbić mi się nie umiało... aż wypiłam szklankę gazowanek koli ( której od jakichś 2 lat unikam jak ognia ) i jak ręką odjął.
Wczoraj np miałam taki smak na piwoooo, mąż prosto z pracy pojechał mi po bezalkoholowe 0,0%

@Wer-ka a w którym tyg jesteś ?
 
Dziewczyny to polecił mi lekarz do suplementacji? A Wam?
16380083208643632376610469574319.jpg
 
@Ewelina& ja nie wymiotuję więc nie mam co porównywać, w sumie to może z max 2 dni było mi ciut niedobrze i tak mnie muliło, wzdęta, odbić mi się nie umiało... aż wypiłam szklankę gazowanek koli ( której od jakichś 2 lat unikam jak ognia ) i jak ręką odjął.
Wczoraj np miałam taki smak na piwoooo, mąż prosto z pracy pojechał mi po bezalkoholowe 0,0%

@Wer-ka a w którym tyg jesteś ?
6 tydzień. Początkowo chcieliśmy im powiedzieć w święta, ale obawiam się że nie wytrzymam do tego czasu. Popołudniami śpię, a bylam zawsze aktywna w domu wiec na pewno niedługo zaczną się domyślać.
 
@Wer-ka tu musicie sami zdecydować, przykro mi 😅 ja planowałam powiedzieć później a wyszło zupełnie inaczej.
Dowiedzieli się teście w 6t no a skoro teście to nie będę traktować moich rodziców gorzej i też się dowiedzieli. A potem to już ruszyła lawina...

@JnaKoa ja mam PueriaUno a KwasFoliowy z DOZ dla kobiet w ciąży.
 
reklama
Do góry