reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny mam jeszcze takie pytanko, czy planujecie kupić nowy wózek? Czy będziecie mieli po dzieciach albo używane ?
My rozważaliśmy kupić używany na olx ale już parę osób z rodziny czy znajomych nam mówiło, że wózki nosidełka wanienki beciki... wszystko się znajdzie. U nas nie ma akurat sensu kupować nowe.
 
reklama
A jak z waszymi objawami? Ja 6/7tc i pobolewaja mnie jeszcze troche piersi, ale za to brzuch juz nie boli i nie wiem czy to normalne (w ciazy z synem mialam krwiaka to brzuch mnie pobolewał dopóki sie nie wchłoną także na to nie patrzę)
U mnie lada dzień zacznie się 9t. Brzuch przestał boleć w 7tygodniu.
Kawa mi nadal nie smakuje chociaż zapach już mi nie przeszkadza.
Piersi rano bolą leciutko. Ale np wczoraj to znowu tak się odezwały że każdy ruch wołał o zmiłowanie.
 
A jak z waszymi objawami? Ja 6/7tc i pobolewaja mnie jeszcze troche piersi, ale za to brzuch juz nie boli i nie wiem czy to normalne (w ciazy z synem mialam krwiaka to brzuch mnie pobolewał dopóki sie nie wchłoną także na to nie patrzę)
Mnie sutki trochę to bolą. A poza tym to nic😉
Jedynie odbija mi się po wszystkim co zjem. Czasami mnie zmuli, ale nie wymiotuje.
 
Dziewczyny mam jeszcze takie pytanko, czy planujecie kupić nowy wózek? Czy będziecie mieli po dzieciach albo używane ?
Ja po córce sprzedałam, a miałam nowy za 2700,tym razem nie popełnię tego błędu 🤣 kupię używany 3 w 1, oczywiście w idealnym stanie. Wiem z doświadczenia że spacerówkę z wózka 3w1 nie używa się dużo, jest wielka przeważnie, dużo miejsca zajmuje w samochodzie
 
A jaki powód twoich plamien?
Ja mam macicę dwurożną z przegrodą całkowitą, więc jedyne sensowne wyjaśnienie to plamienia i krwawienia z drugiej jamy macicy, bo tak w usg nie widać w ogóle źródła krawienia.
E no bez przesady, niektorzy mają cukrzycę 😒
Mnie też czasem wnerwiają 😅
Mam nietolerację glukozy, jadę na matforminie i muszę pilnować diety, a wczoraj wieczorem też zaczęłam myśleć o drwalu albo chociaż farmerskim na śniadanie, mimo że ja za Mackiem nie przepadam 😂
 
reklama
Jezu zjadłam świeża bułeczkę z pasztetem, tak mi smakowała. I Boże nie minęło 5 min i wszystko w WC. Wykończę się. Dziewczyny a co wy pijecie? Mi po wodzie, herbacie zawsze niedobrze, Oki też No już pomysłu nie mam. Jedynie co mi do głowy przychodzi że smakiem to kompot No ale nie mam owoców swoich a te teraz ze sklepu same wiecie. A co do wózka już pisałam że ja będę używany kupować ale jeżeli to by było moje pierwsze dziecko i planowała bym więcej kupiła bym nowy napewno.
 
Do góry