reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Witaminy biorę pregna plus, z polecenia endokrynolog i gin. Ja na tarczyce leczę się 10 lat, niedoczynność, hashimoto, i guzek. I nigdy nikt mi nie mówił o cc. 2 porody naturalne. Kurcze muszę popytać endo na wizycie. Pierwszy poród miałam tragiczny. Za późno chcieli cc, córka weszła już w kanał i się zaklinowała, Boże dziewczyny 4 pielęgniarki wyciskały je leżąc na moim brzuchu, aż cały siwy miałam. Prawie nic nie pamiętam. Mąż na samo wspomnienie ma dreszcze. Oczywiście dopiero po się dowiedziałam że tak nie wolno ale serio byłam ledwo przytomna. Drugi poród za to super expres. 40 min od pierwszych boli. Co do płynów do higieny pisałam se ja nigdy nic zawsze ten żel czy mydło co całe ciało nigdy nic mi nie było a tera delikatnie 2 dni mnie swędziało. Kupiłam płyn biały jeleń w Rossmann. I balsam na rozstępy 🙂
Ja niestety podobnie miałam, nawet kleszcze nie pomogły, a było już na CC za późno. Więc jak 2 lekarze położyli się na mój brzuch i zaczęli cisnąć to byłam szczęśliwa,że jakiekolwiek działanie jeszcze podejmują.
 
reklama
Dziewczyny, tak sobie skaczę po różnych wątkach na tej platformie i jestem przerażona. Dlaczego tak dużo wrednych i pełnych jadu jest komentarzy? Czy ja nie rozumiem idei tego forum? Jaki jest sens dorzucać sobie gnojem? Ale mi się przykro zrobiło. Cieszę się, że w naszych lipcóweczkach jest taka miła atmosfera. Dzięki, że jesteście! 😗😗💛
 
Dziewczyny, tak sobie skaczę po różnych wątkach na tej platformie i jestem przerażona. Dlaczego tak dużo wrednych i pełnych jadu jest komentarzy? Czy ja nie rozumiem idei tego forum? Jaki jest sens dorzucać sobie gnojem? Ale mi się przykro zrobiło. Cieszę się, że w naszych lipcóweczkach jest taka miła atmosfera. Dzięki, że jesteście! 😗😗💛
u nas jest miło i bardzo sympatycznie hihi :)
 
A ja wrócę na chwilę do serialu porcelanowy król. Rewelka bardzo mnie wciągnął. Najgorsze że czytany bo nie mogę robić dwóch rzeczy na raz.
Ps- te które znają fabułę.
Śmiać mi się chce z tych ich spojrzeń. Jestem na 7 odcinku i zastanawiam się kiedy w pałacu wybuchnie plotka że książę lubi chłopców 😂😂
jak się wciągniesz w koreańskie klimaty, to dawaj znaka- ja obejrzałam już chyba
ze sto kdram, także służę subiektywnym rankingiem 😉
 
Dziewczyny, tak sobie skaczę po różnych wątkach na tej platformie i jestem przerażona. Dlaczego tak dużo wrednych i pełnych jadu jest komentarzy? Czy ja nie rozumiem idei tego forum? Jaki jest sens dorzucać sobie gnojem? Ale mi się przykro zrobiło. Cieszę się, że w naszych lipcóweczkach jest taka miła atmosfera. Dzięki, że jesteście! 😗😗💛
Ja ogólnie bardzo rozumiem teraz ludzi wszędzie dużo jadu mam wrażenie że ludzie chcą sobie tylko dowalić. Aby kogoś z błotem zmieszać. Wszędzie gdzie nie otworzy się komentarzy to w komentarzach pełno hejtu i dowalania drugiej osobie. Oki ja rozumiem xis się komuś nie podoba to albo to przenilcz albo kulturalnie napisz a nie zeby drugiej osobie było przykro
 
Cóż za dziwny dzień.
Gdy wstałam do toalety odczułam problemu intymne lekkie pieczenie i swędzenie.
Z rana dodatkowo mdłości i możliwość wypicia tylko kawy. Gdy już zgłodniałam zjadłam na szybko tosta z ketchupem. No i dość dziwna sytuacje bo gdy myłam naczynia zemdliło mnie, ale nie wymiotowałam jedynie plułam lekko krwią, bardzo się przestraszyłam, zrobiło mi się słabo i rozbolała głowa. Do tego bolą mnie lędźwie… leze i odpoczywam.
Cholera :/
 
reklama
jak się wciągniesz w koreańskie klimaty, to dawaj znaka- ja obejrzałam już chyba
ze sto kdram, także służę subiektywnym rankingiem 😉
Nie omieszkam. I powiem ci że w szoku jestem że mnie to wciągnęło. Już nie mogę się doczekać co będzie dalej. Boję się tylko że jak król się dowie że jest dziewczyna to zetnie jej głowę 😂
 
Do góry