reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

@StKarolina uspokój się 🥰 u mnie też wszystko zanikło. Brzuch nie boli w ogóle od jakiegoś tygodnia , czuję się niemal rewelacyjnie, jem normanie, nawet kawa przestała mi już tak przeszkadzać- jeszcze nie jestem w stanie się jej napić ale sam zapach przestał być nieprzyjemny. Jedynie te cycki mnie trochę bolą .

Mnie lekarz polecił brać PueriaUno .
 
reklama
@StKarolina uspokój się 🥰 u mnie też wszystko zanikło. Brzuch nie boli w ogóle od jakiegoś tygodnia , czuję się niemal rewelacyjnie, jem normanie, nawet kawa przestała mi już tak przeszkadzać- jeszcze nie jestem w stanie się jej napić ale sam zapach przestał być nieprzyjemny. Jedynie te cycki mnie trochę bolą .

Mnie lekarz polecił brać PueriaUno .
Mi tez polecił i dal kilka próbek tego powiedział że jak będę dobrze się po nich czuła zebym kupila. Najlepsze przeszlam 5 aptek nigdzie nie ma u mnie to zamowilam i teraz czekam 3 dni narazie bez nich jestem
 
wiecie co juz nie mogę się tego doczekać. Po pierwszej ciąży byłam taka nienasycona tymi kopniakami, nie wiem co to znaczy dostać w żebro itp. Mam nadzieję, ze tym razem nie będę miala niecierpliwego dziecka i poczeka chociaż do 37tc z narodzinami 🤭🙏
Ja byłam cała poobijana. Ale fajne to było. Mam filmiki jak się wierci. Mój to był baaardzo ruchliwy. Z resztą do tej pory jest. 😂
Powiem wam ze czuje się dziś tragicznie. Jest mi niedobrze strasznie....
Ciśnienie pod psem....
Sprzątam na raty...
A jeszcze tort do zrobienia.
 
@StKarolina uspokój się 🥰 u mnie też wszystko zanikło. Brzuch nie boli w ogóle od jakiegoś tygodnia , czuję się niemal rewelacyjnie, jem normanie, nawet kawa przestała mi już tak przeszkadzać- jeszcze nie jestem w stanie się jej napić ale sam zapach przestał być nieprzyjemny. Jedynie te cycki mnie trochę bolą .

Mnie lekarz polecił brać PueriaUno .
tez to biore bo wyczytalma w necie ze dobra recenzja :)
 
A ja wrócę na chwilę do serialu porcelanowy król. Rewelka bardzo mnie wciągnął. Najgorsze że czytany bo nie mogę robić dwóch rzeczy na raz.
Ps- te które znają fabułę.
Śmiać mi się chce z tych ich spojrzeń. Jestem na 7 odcinku i zastanawiam się kiedy w pałacu wybuchnie plotka że książę lubi chłopców 😂😂
Oj nie doczekasz się 😂
Będzie grubiej
 
Jezu moja młodsza była bardzo aktywna, na końcówce to nie raz aż łzy leciały, spać nie mogłam naprawdę. Oczywiście teraz wolę to niż się martwić. No i mówiłam że młoda taka ruchliwa to i na świat przyszła expresowo
 
Jesteś z Wrocławia?
U kogo prowadzisz ciaze?
Tak, jestem z Wrocławia. Ciążę prowadzę u dr Barwińskiego w Medicover i dr Wurma w luxmed, ale już badania I, II i III trymestru będę robić u dr Bala w Klinice na Grobli. Dodatkowe wizyty na szczegółowe USG u dr Pajtasz z pakietu w LuxMedzie :p Także czuję się obstawiona. U dr. Barwińskiego i dr Bala robiłam w pierwszej ciąży badania i naprawdę nie mam na co narzekać. Dr Barwiński ma specyficzne poczucie humoru, mnie ono zupełnie nie przeszkadzało, ale jak było coś z wynikami nie tak to dzwonił do mnie specjalnie, jak synek miał miedniczkę nerkową powiększoną to na każdym badaniu badał ją i sprawdzał czy nie rośnie czy nie ma zastojów, wszystkie badania wystawiał na czas. Nikt mi nie powiedział, że czegoś brakuje. GBSu nie miałam wyniku ale to tylko dlatego, że w dniu jak pojechałam do szpitala miałam go odebrać no i cóż.. nie zdążyłam :p Oczywiście uważałam, że mam jeszcze po prostu czas :p Też jesteś z Wrocławia tak? U jakich lekarzy byłaś? Ja kojarzę jeszcze dr Kucharskiego (był bardzo ok, ale Bal przy nim to do rany przyłóż więc tylko mając takie porównanie wybieram Bala) i dr Woytonia (również ok, ale małomówny, chociaż to on właśnie wyłapał te miedniczki nerkowe powiększone).
 
Jezu moja młodsza była bardzo aktywna, na końcówce to nie raz aż łzy leciały, spać nie mogłam naprawdę. Oczywiście teraz wolę to niż się martwić. No i mówiłam że młoda taka ruchliwa to i na świat przyszła expresowo
Mój był mega ruchliwy w brzuchu i poza nim równiez mu zostało, ale na świat się nie spieszył ;P
 
No właśnie dziewczyny tak czytam, że większość z Was się bardzo stresuje A czy jest ktoś kto się nie stresuje? Nie ukrywam ja należę do takich osób (Jak na razie) na początku nie miałam żadnych objawów wręcz przypływ energii. Dopiero na początku 7 tyg pojawiły się nudności i modlę się żeby się skończyły. Na pierwszej wizycie tylko pęcherzyk teraz czekam na kolejną wizytę ale też spokojnie. Może to że mną jest coś nie tak?
Chyba przezywają bardziej te które już zaliczyły poronienie ... ja przy pierwszym mówię Ok zdarza się przy drugim mam fotkę kropka pięknie widać jak kijanka i nie dopuszczalam ze coś Nie pójdzie a tu w 9 tyg informacja ze brak serca .. wiec teraz trzeci - i jak zobaczyłam tylko pęcherzyk to już mam oczy jak 5 zł .. czy tam coś wyrośnie czy znowu powtórka z rozrywki ...
 
reklama
Do góry