reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Już jestem po wizycie :) mamy 5tydzien póki co mamy pęcherzyk, ma 1,52 cm wizytę mam za2 tygodnie sprawdzić czy wszystko jest ok :) jak zobaczyłam to się uspokoiłam teraz wiem ze musi być wszystko dobrze :) a to moje USG
16379220988525281858927078605518.jpg
 
Obiecałam sobie nie świrować, nie myśleć, w razie czego wyłączyć się z forum ale chyba nie potrafię..[emoji17] dziś czuję się jakbym wogole nie była w ciąży.[emoji25] Brak jakichkolwiek objawów - ' jakichkolwiek'. Piersi przestały boleć, smaki ok, pełna energii, brzuch jakby się wciągnął ( nie mam wzdęć ani nic ), nie czuje głodu ( do wczoraj bym mogła ciągle żreć) .. zwariuje..
 
Obiecałam sobie nie świrować, nie myśleć, w razie czego wyłączyć się z forum ale chyba nie potrafię..[emoji17] dziś czuję się jakbym wogole nie była w ciąży.[emoji25] Brak jakichkolwiek objawów - ' jakichkolwiek'. Piersi przestały boleć, smaki ok, pełna energii, brzuch jakby się wciągnął ( nie mam wzdęć ani nic ), nie czuje głodu ( do wczoraj bym mogła ciągle żreć) .. zwariuje..
Spokojnie. Większość z nas po troszku panikuje w takich chwilach. Pamietaj że prędzej czy później kazdej z nas ustaną objawy pierwszego trymestru. To że teraz ich nie masz nic nie znaczy.
 
ahhaha niekoneicznie kolezanka mi mowila ze wtedy to sie dopeiro zaczyna :D ze jak sie nie rusza chwile to zaczynasz panikowac hehe :D
To w tedy jesz kawałek czekolady lub pijesz coś słodkiego i za chwilę się rusza 😂 Ja tak sprawdzalam 😁 Albo palcem je pukasz i zazwyczaj się odwdzięcza kapniakiem lub pacnieciem z łokietka 😍
 
Obiecałam sobie nie świrować, nie myśleć, w razie czego wyłączyć się z forum ale chyba nie potrafię..[emoji17] dziś czuję się jakbym wogole nie była w ciąży.[emoji25] Brak jakichkolwiek objawów - ' jakichkolwiek'. Piersi przestały boleć, smaki ok, pełna energii, brzuch jakby się wciągnął ( nie mam wzdęć ani nic ), nie czuje głodu ( do wczoraj bym mogła ciągle żreć) .. zwariuje..
ja mam to samo looo ktory masz tc? ja niby 6+6, pierwszza wizyta za tydz dopiero
 
To w tedy jesz kawałek czekolady lub pijesz coś słodkiego i za chwilę się rusza 😂 Ja tak sprawdzalam 😁 Albo palcem je pukasz i zazwyczaj się odwdzięcza kapniakiem lub pacnieciem z łokietka 😍
wiecie co juz nie mogę się tego doczekać. Po pierwszej ciąży byłam taka nienasycona tymi kopniakami, nie wiem co to znaczy dostać w żebro itp. Mam nadzieję, ze tym razem nie będę miala niecierpliwego dziecka i poczeka chociaż do 37tc z narodzinami 🤭🙏
 
Obiecałam sobie nie świrować, nie myśleć, w razie czego wyłączyć się z forum ale chyba nie potrafię..[emoji17] dziś czuję się jakbym wogole nie była w ciąży.[emoji25] Brak jakichkolwiek objawów - ' jakichkolwiek'. Piersi przestały boleć, smaki ok, pełna energii, brzuch jakby się wciągnął ( nie mam wzdęć ani nic ), nie czuje głodu ( do wczoraj bym mogła ciągle żreć) .. zwariuje..
Spokojnie, tak bywa. Naczytałam się trochę po różnych forach i kobietki pisały ze na tydzień wszystkie objawy znikały, później się pojawiały i tak na zmianę aż całkiem minęły do końca ciąży
 
reklama
Hej zawal przed chwilą mialam czytam moje wyniki cytomegali igm niereaktywne a igg reaktywny juz mialam zawal. Ale zaczęłam czytać ze poprostu to już przeszlam i jest w uśpieniu masakra ale jak to zobaczyłam to czułam jak mi się słabo robi. Toksoplazmoza I wszystkie inne badania Oki
 
Do góry