reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Jezu jak ja Wam zazdroszczę tej chęci do sexu [emoji23][emoji39] ja ? 0 jakiejkolwiek.. współczuję mojemu mężowi.[emoji39] Do czasu giną się wstrzymaliśmy ze względu na poprzednią sytuację.. Mój czekał na wizytę, a kiedy się odbyła zapomniałam zapytać. [emoji23][emoji23] Myślę że gdyby był zakaz to by o tym wspomniał ale co z tego jak mi się nie chce.[emoji17]
 
reklama
Dziewczyny a ja zaczynam kurcze trochę się martwić, od początku mam bardzo dużo śluzu, białawy ale bezwonny. Ale od wczoraj trochę swędzi mnie w kroku. Ale uplawy nadal te seme. Napiszcie stosujecie teraz jakies specjalne płyny do higieny intymnej? Czy szare mydło spróbować? Nigdy nic nie stosowałam. Zawsze ten żel co do mycia. Nigdy nie miałam problemów ale teraz wiem że wszystko tam bardziej wrażliwe
Ja do mycia stosuję emulsję provag, do tego biorę też ich probiotyk w kapsułkach - cena jest kosmiczna, ale myślę, że warto. Mają też żel na infekcje i wszystkie produkty mogą być stosowane w ciąży
 
My nie uprawiamy teraz seksu, ja nie mam ochoty, ale dużo się przytulamy i przed snem chyba godzinę leżymy wtuleni 😍

Nasz ulubiony czas.

A sucha skóra to może być zbieżność z pora roku. Ja w tamtym roku kupiłam nawilżacz powietrza w Duka i jak tylko liście spadły włączam i problem suchej skory znika. Polecam. Zima wewnętrzna jest bardzo sucho.
 
My ze współżyciem narazie się wstrzymujemy po pierwsze dlatego że ciągle mi niedobrze i serio chyba seks nawet nie jest w stanie mi pomóc. A po drugie jakoś tak z przezorności po moich wcześniejszych przejściach wstrzymamy się chyba do następnego usg czyli do 30 zobaczymy może przejdą mi mdłości trochę hehe

Jaki ze mnie glut ostatnio poszłam z psem musze poleżeć chwile. Poodkurzam zaraz to też będę musiała się położyć. Masakra takim sposobem doprowadzę ta chatę do takiego stanu ze chyba nikt jej nie ogarnie.
Najlepsza jest moja córka jak mówię że mi nie dobrze po raz setny to ona dzisiaj do mnie ze juz nie może tego słuchać. Jakbym swojego męża słyszała zero wsparcia i współczucia
Moja chata już jest nie do ogarnięcia 😶 co do mężów to ja tego nie zrozumiem.. im nie daje satysfakcji czyste mieszkanie i poczucie zrobienia dobrej roboty..? Jak mi się marzy odzyskać własne ciało, siły i wziąć się normalnie za ogarnięcie domu, albo jeszcze jakiś remont po drodze zaliczyć. O wsparciu to sie nie wypowiadam, bo mój twierdzi, że to nie ja mam ciężko, ale on ze mną 😶 z chęcią zamieniłabym się z nim, bynajmniej cierpiałby w czystej chacie 🤭
 
Boże a słyszycie co chcą zrobić, ręce opadają. Rejestracja ciąży żeby nie można było jechać w razie w za granicę. Będzie wtedy grozić kara więzienia. No szkoda kometowac. Mam nadzieję że będą strajki i to konkretne. I jak w okolicy to pójdę napewno
 
reklama
Do góry