reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

@Lauantai kochana witaj w klubie. A myślalam, że tylko mój tak wariuje 🤭 Jak miałam nakaz leżenia to jak widział że po kuchni się krzątam to zaraz był opierdziel, ze jak coś chcę to on mi przyniesie. Sypialnię do pokoju gościnnego mi przeniósł żeby miała tv i wszystko pod ręką. Jak szedł do pracy to byłam obstawiona ... Boże chyba wszystkim. Chusteczki, szklanki, soki, woda, ładowarka do telefonu, laptop, książki, jakieś wafelki ciastka czekolada, krem...
Teraz gdy już sobie mogę chodzić bo wszystko gra to mam polecenie, że mam iść koniecznie na spacer. Mam jeść owoce, warzywa ( tak jakbym ich wcześniej nie jadła 🤨🤦‍♀️), oczywiście mam się cały czas obserwować i gdyby coś to dzwonić albo do teścia mam iść żeby do lekarza od razu jechać.
 
reklama
Aktualnie używam białego jelenia, w poprzedniej ciąży mogłam stosować tylko płyn z Lidla - po innym właśnie mnie okolica swedziala (nie miałam infekcji)
Dziewczyny a ja zaczynam kurcze trochę się martwić, od początku mam bardzo dużo śluzu, białawy ale bezwonny. Ale od wczoraj trochę swędzi mnie w kroku. Ale uplawy nadal te seme. Napiszcie stosujecie teraz jakies specjalne płyny do higieny intymnej? Czy szare mydło spróbować? Nigdy nic nie stosowałam. Zawsze ten żel co do mycia. Nigdy nie miałam problemów ale teraz wiem że wszystko tam bardziej wrażliwe
 
dobra dziewczyny .. głupie pytanie 😂😂😂 a jak z finiszem 🤭 bo ja się zastanawiam czy można kończyć w środku czy lepiej nie....kurde czuje sie jak jakas nastolatka zadając to pytanie 😂🙈😂
Moja gin mowiła, ze sperma ma wlasciwosci rozmiękczajace szyjkę, więc nie zaleca wylegiwania się po jak przy staraniach tylko kicać do toalety i szybko sie umyc. Poki co przez te mdłosxi non stop to nawet sobie nie wyobrażam już noe wspominqjąc o ochocie...
 
Dziewczyny które już były juz w ciazy co sądzicie o kremach,oliwkach itp. Aby zapobiegać rozstepom? Rozumiem uwarunkowania genetyczne, nawadnianie się ,ale może chociaż w 1 % można wspomóc skórę?
Ja byłam pewna, że będę miała ich wiele i duże, o dziwo nie mam wcale, a moja skóra ma tendencje do rozstępów. Jedyne co stosowałam to oliwkę, która dostałam za zapisanie się do klubu rossne w rossmanie.
 
Smarowalam się cała poprzednia ciążę balsamem Nivea granatowym a rozstępy mam straszne na brzuchu. Obyczaje ten olej migdałowy z Rossmana, ale uważam, że rozstepy są na podłożu genetycznym - jak mają być i tak będą choćbysmy nie wiem co robiły ... [emoji2368] Jak syn zaczął mocno rosnąć mi w brzuchu i skóra na brzuchu mocno się rozciągała mega mnie swedzial, więc smarowanie było nieuniknione aby przynieść ulgę.. Jutro o tej porze będę już na wizycie... [emoji33][emoji7] Bardzo się ciesze i boje jednocześnie [emoji85][emoji85]
Ja tez mam po pierwszej, mała niby duża jak na pierwsze dziecko, ja mały miałam brzuch do tego wielowodzie i ona mi tak skakała tydzień po terminie porodu ze zostawili mnie w szpitalu bo dziecko za bardzo aktywne i wtedy właśnie mi wywaliło. Ale co zrobić. I tak się smaruje 😉
 
Dziewczyny a ja zaczynam kurcze trochę się martwić, od początku mam bardzo dużo śluzu, białawy ale bezwonny. Ale od wczoraj trochę swędzi mnie w kroku. Ale uplawy nadal te seme. Napiszcie stosujecie teraz jakies specjalne płyny do higieny intymnej? Czy szare mydło spróbować? Nigdy nic nie stosowałam. Zawsze ten żel co do mycia. Nigdy nie miałam problemów ale teraz wiem że wszystko tam bardziej wrażliwe
Może warto to skonsultować z ginekologiem? Na początku ciąży często występuje grzybica. Ja przy pierwszej także miałam biały śluz i tez bezwonny i nawet mnie nie swedzialo a okazało się ze początek grzybicy i musiałam brać tabletki dopochwowe…
 
reklama
Ja na razie seksu nie uprawiam bo lekarz i mąż stwierdzili że możemy poczekac. A mam taką chcicę że nawet nie pytajcie.
Co do smarowania to ja w poprzedniej ciąży używałam bio Oil, przytyłam 21 kg i zero rozstępów.
Co do swedzenia to Clotrimazonium polecam.
 
Do góry