reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A nas kategoryczny zakaz seksu, bo ciąża zagrożona i będzie trwał do samego końca. Już mi szkoda mojego męża, bo na nic innego również nie mam ochoty 🤷‍♀️ A ostatnio kupił mi poduszkę ciążowa w kształcie U, bo jednak muszę coś mieć w nocy między nogami 😅 ale przez to jestem już całkowicie od niego odgrodzona. I wczoraj mi powiedział, że już w ogóle czuje się niepotrzebny 😔

A tak w ogóle to wnerwia mnie trochę, bo jest większą panikarą ode mnie. Np ostatnio bolała mnie głowa, zmierzyłam ciśnienie i było 130/118 i co? I dostałam opierdziel "że nie dbam o siebie, że się denerwuję i że wcześniej w ogóle nie mierzyłam ciśnienia". Jakby fakt, że będę mierzyła każdego dnia miał mnie uchronić przed złym ciśnieniem 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ No i się złoszczę bo naprawdę robię wszystko co w mojej mocy żeby wszystko było dobrze...
Was też tak Wasi faceci wnerwiają? 😜
 
reklama
Smarowalam się cała poprzednia ciążę balsamem Nivea granatowym a rozstępy mam straszne na brzuchu. Obyczaje ten olej migdałowy z Rossmana, ale uważam, że rozstepy są na podłożu genetycznym - jak mają być i tak będą choćbysmy nie wiem co robiły ... [emoji2368] Jak syn zaczął mocno rosnąć mi w brzuchu i skóra na brzuchu mocno się rozciągała mega mnie swedzial, więc smarowanie było nieuniknione aby przynieść ulgę..
Dziewczyny które już były juz w ciazy co sądzicie o kremach,oliwkach itp. Aby zapobiegać rozstepom? Rozumiem uwarunkowania genetyczne, nawadnianie się ,ale może chociaż w 1 % można wspomóc skórę?
Jutro o tej porze będę już na wizycie... [emoji33][emoji7] Bardzo się ciesze i boje jednocześnie [emoji85][emoji85]
 
Smarowalam się cała poprzednia ciążę balsamem Nivea granatowym a rozstępy mam straszne na brzuchu. Obyczaje ten olej migdałowy z Rossmana, ale uważam, że rozstepy są na podłożu genetycznym - jak mają być i tak będą choćbysmy nie wiem co robiły ... [emoji2368] Jak syn zaczął mocno rosnąć mi w brzuchu i skóra na brzuchu mocno się rozciągała mega mnie swedzial, więc smarowanie było nieuniknione aby przynieść ulgę.. Jutro o tej porze będę już na wizycie... [emoji33][emoji7] Bardzo się ciesze i boje jednocześnie [emoji85][emoji85]
Dzięki za opinie podobne wypowiedzi właśnie czytałam,że to jednak genetyka ehh ale picie dużej ilości wody mocno nawadnia skore i wspomaga rozciąganie. 3mam kciuki mocno będzie dobrze na pewno ! Musi być . Daj znać jak będziesz po ;)
 
Dziewczyny które już były juz w ciazy co sądzicie o kremach,oliwkach itp. Aby zapobiegać rozstepom? Rozumiem uwarunkowania genetyczne, nawadnianie się ,ale może chociaż w 1 % można wspomóc skórę?
Stosowałam mustelle balsam.
Teraz kupiłam oliwkę mustelle.
Ale chyba zmienię na olejek Weleda bo jest w sprayu:)
Dziewczyny czy na TSH 2,070 uIU/ml lekarze coś przepisują, bo teoretycznie bliżej górnej granicy normy, ale z progesteronem tez niby norma, a lepiej coś, wiec proszę o pomoc te, co wiedza 😉 wcześniej przed ciąża miałam 1,750 TSH.
W ciąży rośnie każdemu nawet zdrowej kobiecie ponoć…
Właśnie wstałam z drugiej drzemki 🙈 co za dzien 😂

Wgl dziewczyny ktore robiły kiedys awidnosc jak dlugo czekałyście na wyniki? Ja robilam wczoraj rano w synevo i do dzisiaj cisza
Ja po dałam w sobotę i w środę miałam wynik…
Ale pisało ze do 7 dni roboczych…
 
A nas kategoryczny zakaz seksu, bo ciąża zagrożona i będzie trwał do samego końca. Już mi szkoda mojego męża, bo na nic innego również nie mam ochoty 🤷‍♀️ A ostatnio kupił mi poduszkę ciążowa w kształcie U, bo jednak muszę coś mieć w nocy między nogami 😅 ale przez to jestem już całkowicie od niego odgrodzona. I wczoraj mi powiedział, że już w ogóle czuje się niepotrzebny 😔

A tak w ogóle to wnerwia mnie trochę, bo jest większą panikarą ode mnie. Np ostatnio bolała mnie głowa, zmierzyłam ciśnienie i było 130/118 i co? I dostałam opierdziel "że nie dbam o siebie, że się denerwuję i że wcześniej w ogóle nie mierzyłam ciśnienia". Jakby fakt, że będę mierzyła każdego dnia miał mnie uchronić przed złym ciśnieniem 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ No i się złoszczę bo naprawdę robię wszystko co w mojej mocy żeby wszystko było dobrze...
Was też tak Wasi faceci wnerwiają? 😜
Współczuję, może jeszcze pozytywnie się to jakoś zmieni. My staramy się bliskość jakoś zaradzić wspólny prysznic, dużo przytulania. Nie jest to ta sama bliskość ale dopasowuje w jakimś stopniu napięcia.
 
Ja smarowalam się olejkiem biooil i balsamem na rozstępy mustela . No i piłam dużo wody więc to pewnie też pomogło . Chociaż wodę piłam bo mam niskie ciśnienie, a w ciąży jeszcze mi spada
 
Dziewczyny które już były juz w ciazy co sądzicie o kremach,oliwkach itp. Aby zapobiegać rozstepom? Rozumiem uwarunkowania genetyczne, nawadnianie się ,ale może chociaż w 1 % można wspomóc skórę?
Ja zaraz od momentu zrobienia testu z córkami stosowałam na brzuch uda biodra i piersi. A teraz właśnie mi przypomnialas 🤣 nie pamiętam dokładnie jakie miałam ale napewno z Rossmanna, teraz też tam kupię. Na brzuchu czy piersiach zero rozstępów, a mało nie przytylam bo po 16 kg. Ale na biodrach mam, ale nie duże. Jedynie na brzuchu mam bliznę po wyrostku i ona tak jak by mi się wydłużyła, pękła na długość i jest większa
 
reklama
Dziewczyny a ja zaczynam kurcze trochę się martwić, od początku mam bardzo dużo śluzu, białawy ale bezwonny. Ale od wczoraj trochę swędzi mnie w kroku. Ale uplawy nadal te seme. Napiszcie stosujecie teraz jakies specjalne płyny do higieny intymnej? Czy szare mydło spróbować? Nigdy nic nie stosowałam. Zawsze ten żel co do mycia. Nigdy nie miałam problemów ale teraz wiem że wszystko tam bardziej wrażliwe
 
Do góry