reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Mi to wszystko jedno szczerze, nie mam preferencji co do płci ☺️ I syna i córkę bym chciała mieć tak samo mocno 😁
 
Zgłaszam reklamację na ciążę 🙈 zaczynam się coraz gorzej czuć , jak mam długi dzień w pracy to Kołata mi serce, śpię w samochodzie jak mąż prowadzi z pracy do domu 🤦 jestem marudna jak nigdy, aż sama zaczynam mieć siebie dość i te mdłości...kilka razy dziennie bez powodu 🤷 nie mam apetytu ale jestem głodna 🤦 no wykończyć się idzie a to dopiero jakieś 5+1/2 🙈 spodni nie zapinam, bo mam wzdęty brzuch...jak sobie pomyślę, że 2,5 roku o to walczyłam i tyle płakałam to momentami chce mi się śmiać 😂
 
Ja bym chciała dziewczynkę ale coś czuje ze będzie chłopak 😁
My z mężem mamy wrażenie, że raczej dziewczynka...🙈 Włosy mi wypadają jak dzikie (w poprzedniej ciąży wyglądałam jak po urlopie), wyglądam jak trup 🤦 no masakrancja 😂 ale ważne, żeby było zdrowe i poczekało do lipca 🙈
 
My z mężem mamy wrażenie, że raczej dziewczynka...🙈 Włosy mi wypadają jak dzikie (w poprzedniej ciąży wyglądałam jak po urlopie), wyglądam jak trup 🤦 no masakrancja 😂 ale ważne, żeby było zdrowe i poczekało do lipca 🙈
Oj niewiem niewiem ja w poprzedniej ciąży z córką to kwitnelam wiec chyba jestem wyjątkiem jakimś ze córka odbiera urok. Fakt czułam się wtedy jak g.... Ale wyglądałam pięknie heh. Teraz patrząc na stan mojej skóry to samo jest skóra promienieje a czuje się okropnie
 
reklama
Do góry