reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
To Twoja pierwsza ciąża? Czy jesteś po przejściach? Ja swoją pierwsza zdiagnozowałam u ginekologa w 11 tygodniu, a druga w 14 i tym samym na pierwszej wizycie wiedziałam już ze synek będzie 😂😅 ale teraz bym poprostu psychicznie nie wyrobiła. 3 lata się staraliśmy prawie, w lutym tego roku biochemiczna i mam nadzieje ze teraz się udało i będzie ok, jednak psychika już inaczej reaguje…
Pierwsza i dlatego tak panikuje mimo iż mam 34,5 lat ;)
 
Ja po wizycie, wszystko okej serduszko bije 🥰

Jest piekne bijace serducho 💙 i ladny 0.88mm zarodeczek.
Doktor chce sie upewnic ze rosnie zdrowo i nastepna wizyta 1.12 (7+6).

Uffffffff 💆‍♀️

Wróciłam!!! Poślizg prawie 2h. Ale warto było czekać. Wg usg 6+0 (wg om 6+6),
jest zarodek i ❤
Karta ciąży założona. Kolejna wizyta za 3 tygodnie jeśli nic się nie będzie działo.
Niewiem czy pamiętacie ale byłam równo tydzień temu i był sam pusty pęcherzyk. A dzisiaj już wszystko😍
2 grudnia muszę iść do mojego gina na nfz odebrać wyniki badań, ale zostaję przy tym prywatnym. Niestety zdjęcia nie dostałam, ale przy następnej wizycie wezmę napewno🙂

To ja też się pochwalę moim szczęściem z wczorajszej wizyty ☺️
Ciesze się dziewczyny ze wróciliście wszystkie z dobrymi wieściami:)

Ja przestaje wyrabiać na zakrętach:/ co dzień powrót do domu przed 20, a wychodze do pracy po 6…
Zastanawiam się czy nie wziąć tydzień zwolnienia i trochę zwolnić…
 
reklama
Cześć dziewczyny dołączam, ja jestem pograniczu prawdopodobnie porodu na lipiec/sierpien. Wczoraj dwa mega pozytywne testy. Dziś idę na betę. Moja pierwsza ciąża. 15 cykl starań
Hej, gratulacje. Mi z om wychodzi 22 lipiec ale mam słoniowe ciąże wiec nastawiam się na sierpień 😂 ale kto wie, kto wie…
 
Do góry