reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ahoj! Pozwolę sobie dołączyc 😊 Ostatnia miesiaczka 30.09. Moje bety (tak, jestem swirem 🙄😁):
25.10 - 34
26.10 - 60,1
28.10 - 193
30.09 (inne lab) 444,7
2 listopada wizyta. Pecherzyk widoczny w macicy 3,5 mm. W tym szoku powtorzylam bete wyszla 1451. Dzisiaj nie wytrzymalam i powtorzylam - 3970.
Rewelacja :D Sama bym się dźgała ale koszt mnie odstrasza :D Niemniej jednak dla celów poznawczych fajnie że wrzuciłaś :)
 
to może dam im szanse jeszcze 😅 tez macie "zawał" przy sprawdzaniu wyników? Ja czekając na bete totalnie nie wiem czego się spodziewać 🤪
daj spokój masakra... a ja jeszcze dzisiaj się wystraszyłam, że ten przyrost 125,9% może za mały, bo w piątek 29 miałam 5,2 a 2.11 108, dzisiaj 244 ale mam nadzieje, że jest ok i już nie powtarzam czekam do wizyty 🤯
 
Piękne bety macie 💜 skoro w diagnostyce tyle się czeka na wyniki ... to ja nie wiem jakiego Labo szukać w tym Szczecinie 🙈🙈
Poszukaj gdzie pobierają i mają od razu laboratorium. Tam będzie zawsze najszybciej bo nie trzeba czekać na transport i robią względnie na bieżąco ;) Koleżanka jest zadowolona z Alab, ja byłam w dialab i diagnostyce.
 
reklama
Do góry