reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny katastrofa. Właśnie się dowiedziałam że siostra nie przyjdzie na urodziny mojego syna bo prawdopodobnie ma covida. Czyli jej synowie też nie przyjdą. Będzie płacz straszny jak powiem o tym Stasiowi 😭Dla niego to najwazniejsi goście. 😞
To może przełuż imprezę, albo zrób późnoej jeszcze jedną. Ja tak robiłam, wizja dwoch imprezek łagodziła cierpienie dzieciów w takich przypadkach.
 
reklama
Hej dziewczyny wróciłam z badań masakra myslalam ze zwymiotuje 5 razy. Kto wymyślił badania na czczo nie dość że niedobrze mi z ciąży to dodatkowo niedobrze mi z głodu było myslalam że się popłacze tam. Heh z 15 letnim chłopakiem który był w Alabie na pobieraniu krwi i wył tak bardzo jakby go ze skóry obdzierali. Jak weszłam to odrazu do tej babki zeby mi tak nie robila jak temu chłopakowi hehe

Trzymam kciuki za wizyty :)
 
Dziewczyny!!!!!
Mam wyniki awidnosc cytomegalii:)
Na szczescie jest wyskoczą czyli zakażenie było ponad 3 miesiące temu jeszcze przed ciąża :)
Ale ulga…
Na wyniku jest napisane ze wysoka awidnosc w pierwszych 12 tygodniach ciąży jest traktowany jako dobry wskaźnik przebytego zakażenia :)

Ale się ciesze…
Kamień z serca :)
 
Dziewczyny!!!!!
Mam wyniki awidnosc cytomegalii:)
Na szczescie jest wyskoczą czyli zakażenie było ponad 3 miesiące temu jeszcze przed ciąża :)
Ale ulga…
Na wyniku jest napisane ze wysoka awidnosc w pierwszych 12 tygodniach ciąży jest traktowany jako dobry wskaźnik przebytego zakażenia :)

Ale się ciesze…
Kamień z serca :)
ja dziś robiłam toksoplazmozę i mam nadzieję, że też bedzie wysoka
 
reklama
Do góry