reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Kurcze jednak najbliższą wizytę mam dopiero 7.12. Wczesniej się nie dało na PZU do mojej lekarki.
Sluchajcie jak mam teraz L4 do 8.12. to czy na wizycie 7.12 bedzie mogła mi wystawić kolejne od 9.12, czy tak się nie da? Nie znam się na tym 😬
 
Dziewczyny katastrofa. Właśnie się dowiedziałam że siostra nie przyjdzie na urodziny mojego syna bo prawdopodobnie ma covida. Czyli jej synowie też nie przyjdą. Będzie płacz straszny jak powiem o tym Stasiowi 😭Dla niego to najwazniejsi goście. 😞
 
reklama
Wy też macie takie porąbane sny? Mi codziennie się śnią albo pierdoły albo erotyki 😅 Czytałam gdzieś, że to przez hormony, które zaczynają szaleć w czasie ciąży 😁
 
Do góry