reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Nie. Byłam już u 2 ginów, ale to tak prywatnie z doskoku, prowadzić będę na NFZ. Wizyta 1.12. Ja nawet nie mam jeszcze pierwszych badań z krwi, a wychodzi mi wg mojego ostatniego gina cos koło 9+0. Za to jestem juz umówiona na prenatalne na 21.12 😆
Oooo Ty twarda sztuko 😁💪🏼 a to ja juz bylam tyle razy na badaniach, ze maz mowi, ze mi zalatwi punkt pobran pod domem 🙊 My sie leczylismy w Lodzi, 80 km mamy. I chyba zaczne szukac kogos na miejscu bo z moimi schizami to wole miec kogos blizej w zanadrzu niz w Lodzi.
 
reklama
Chlop ma mnie juz dosyc 🤦🏼‍♀️ Ja czasami mam tak czarne mysli, ze az mi sie plakac chce. Zakodowalam sobie, ze byle do 12 tygodnia. Ciekawe co wymysle po 12 tygodniu… Raz mnie cycki przestaly bolec to od tej pory nie spie bo sie naczytalam o zatrzymaniu rozwoju. Sama siebie czasami zadziwiam. Ja to z tych co by wolaly rzygac jak koty i zeby cyckow nie szlo dotknac. Wtedy moze bym byla spokojniejsza. A tak - raz se bola, raz nie. Raz nie mozna ich dotknac zeby za chwile krecic nimi we wszystkie strony. Ooooszaleeejeeeee 😂
Mam tak samo ciagle sprawdzam czy bolą 😩
 
Chlop ma mnie juz dosyc 🤦🏼‍♀️ Ja czasami mam tak czarne mysli, ze az mi sie plakac chce. Zakodowalam sobie, ze byle do 12 tygodnia. Ciekawe co wymysle po 12 tygodniu… Raz mnie cycki przestaly bolec to od tej pory nie spie bo sie naczytalam o zatrzymaniu rozwoju. Sama siebie czasami zadziwiam. Ja to z tych co by wolaly rzygac jak koty i zeby cyckow nie szlo dotknac. Wtedy moze bym byla spokojniejsza. A tak - raz se bola, raz nie. Raz nie mozna ich dotknac zeby za chwile krecic nimi we wszystkie strony. Ooooszaleeejeeeee 😂
Mnie cycki w ogóle nie bolą.. jak piszesz o zatrzymaniu to powinnam zastanowić się czy ja w ogóle jestem w ciąży 🤣🤣 ale mdłości jak na razie potwierdzają 😁😁 dzisiaj wyszłam z domu na spacer, bo ostatnio mdłości mnie nie zachęcały i jest lepiej. Dużo chyba siedzi w głowie. Ciaza to stan umysłu 😁 nie ma co za dużo analizować, będzie dobrze 👍
 
Mnie cycki w ogóle nie bolą.. jak piszesz o zatrzymaniu to powinnam zastanowić się czy ja w ogóle jestem w ciąży 🤣🤣 ale mdłości jak na razie potwierdzają 😁😁 dzisiaj wyszłam z domu na spacer, bo ostatnio mdłości mnie nie zachęcały i jest lepiej. Dużo chyba siedzi w głowie. Ciaza to stan umysłu 😁 nie ma co za dużo analizować, będzie dobrze 👍
Ja to jestem w caly swiat. Raz mdli, raz nie. Moze jak bym od poczatku nie miala bolacych to bym tak nie srala po majtach. A one sobie bezczelnie bola kiedy im sie chce 😂
 
Jak to powiedział lekarz : jest na samym środku.
I jak tu sprawdzić teorię Ramziego ???

Wiekowo 8tydzień, na USG też 8 tydzień. Co do dnia.
Bicie serca 170. Spytałam skąd takie wysokie ??? Ale wyjaśnił że ja przez 2tygodnie leżałam, zero ruchów więc i moje krążenie było słabsze.
Teraz mogę normalnie w domu funkcjonować, chodzić na spacerki to i krew zacznie inaczej krążyć i lepiej się dotleni, więc tu nie mam absolutnie czym się martwić.
 
Ja też wizyta w poniedziałek i tak się zastanawiam czy nie pójść już na l4 . Chciałam pracować chociaż do końca roku bo przecież dopiero we wrześniu wrucilam po macierzyńskim Ale już sama nie wiem
 
reklama
Ja czekam by powiedzieć 4 latkowi właśnie tylko dlatego że może wszystkim powiedzieć [emoji6] on bardzo chce mieć rodzeństwo, chociaż wczoraj pytał czy będzie się musiał dzielić moją miłością bo jeśli tak to on jednak nie chce [emoji6]
Ja jedynie to boję się że może być coś nie tak i nie będę umiała powiedzieć mu że no wiesz... 😞 Syn bardzo chciał rodzeństwa. I nie chciałabym go zawieść 😉
 
Do góry