reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny wiem co czujecie, okrutny strach... My właśnie wracamy od lekarza serduszko bije ,wzorowe wyniki. Bardzo się cieszę uczucie jakby jeden kamień z serca spadł. Jestem też uradowana,bo kobiety po in vitro mają gwarantowane badania prenatalne na NFZ .
Ale podstawowe prenatalne? Plus pappa? Ja też dostałam na nfz od gin, mam 22.12 ale właśnie nie raz pisałam że mocno myślę o nifty
 
reklama
Ale podstawowe prenatalne? Plus pappa? Ja też dostałam na nfz od gin, mam 22.12 ale właśnie nie raz pisałam że mocno myślę o nifty
Ja się już zdecydowałam, że będę robić. Czekam tylko do 1.12. będę mieć usg, jak lekarz potwierdzi mi ze wszystko ok i okresli wiek dzidziula to będę zamawić.
 
U mnie kolejna wizyta u gina 7.12, a badania prenatalne 23.12 przed samymi Świętami.

Posłałam fotkę mojej cioci która ma dziś urodziny i jej córka ( czyli moja kuzynka ) zauważyła że przy przybliżeniu zarodek wygląda jak mały kurczaczek bo widać tam takie dwa małe skrzydełka 🤣
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, czy Wy macie zalozone karty ciazy?
Ja mam założona na pierwszej
Dziewczyny starałam się zaktualizować listę listopadowych wizyt 🙂 Czy wszystko się zgadza? Kogoś pominęłam?

24.11- @Merlot, @Maarimbaa, @Agniecha13, @Ironka, @Coff, @Aine_, @Paw2021
25.11 - @lisio, @izabela.keska@vp.pl, @K27iM37, @Mamusia_2022[/USER]
26.11 - @Majaga
29.11 - @Dreamy, @Mamuska234, @Helenka36
30.11 - @Aaagaa, @Gryfin, @justyska89
Dzięki :)
 
reklama
Nie mogę oznaczyć Cactus1 i K27iM37 ...
Nie ogarniam do końca forum, to znaczy że usunęły konta czy co? 🤔
W ogóle wydaje mi się że od początku tego wątku dużo dziewczyn odeszło. I się zastanawiam czy tylko mi się tak wydaje?
 
Do góry