reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Hej dziewczyny, mam pytanie czy któraś z was odczuwa albo odczuwała taki ból podbrzusza jak na miesiączkę ? Ja od dnia kiedy powinnam dostać czuje mocno podbrzusze ból przypomina ból menstruacyjny i zastanawiam się czy to normalny objaw ?
Ja tak mam, boli mnie podbrzusze jakbym miesiączki miała dostać
ja mam w czwartek wizytę
Trzymam kciuki za wizyty 🤞🤞

Nie, sądzę, że to mega indywidualne. Jestem tego samego wzrostu co Ty, a ważę dużo więcej (i ogólnie dużo za dużo) a czuje rozciąganie w pachwinach, kłucie w pochwie i bóle trochę inne niz miesiączkowe.

Mam kilka aplikacji 🙈 preglife - z tej jestem najbardziej zadowolona, pregnacy - tu są fajnie tygodnie zaznaczone w kalendarzu i pokazany czas, gdy ciąża jest już donoszona, kalkulator tygodnia ciąży - suche, szybkie info. A aplikacje po porodzie do zapisywanie np wagi dziecka mam moje dziecko .
Ja też mam kilka aplikacji haha ale najczęściej korzystam z Preglife i ciąża +
Ja mam straszne wzdęcia. Wydaje mi się że jem jak przed ciąża. Ale sutki mnie wykończą. Bolą szczypią...
Mdłości nie mam.
Ból podbrzusza występuje od południa do końca dnia. Od rana jest spokój.
Dziś dochodzi do mnie że jestem na l4 i rozmyślam w głowie co pożytecznego mogę zrobić w domu. Jest tego masa... Wprowadziliśmy się 27 lutego i w sumie nadal jest coś do ogarnięcia i segregowania. Myślę że nudzić się na razie nie będę 😉
Choć najchętniej usiadła bym przy simsach😂
Ale nie w tym tygodniu. W sobotę wyprawiam syna urodziny więc chałupę trzeba posprzątać. Najgorsze są okna i firanki. Ja ze swoim ADHD nie wysiedzę 😂
Co robicie dziś na obiad? Ja robię gołąbki 😉
Ja robiłam zupę pomidorową i warzywa na patelnie
Dziewczyny a co myślicie o takim poście z datami naszych porodów wizyt i później płci dziecka ??? Jak bylam w ciąży z córką to na takim forum bylam co w pierwszym poście było coś takiego. Może tu da się przypiąć taki post ???
Świetny pomysł
Hej dziewczyny ja was opuszczam niestety, byłam dzisiaj u lekarza i przestało bić serduszko.. Dbajcie i uważajcie na siebie.
Baaardzo mi przykro. Tule mocno mocno
 
reklama
Obudziłam się jakiś czas temu, powiem wam, że ciężko jest. Mdli mnie cały czas, czuje że będę miała spotkanie z rajskim ptakiem hahaha 😂 babcia moja mówi żebym zjadła śniadanie, ale jak o tym pomyśle to aż słabo mi się robi
 
Dziewczyny, byłam rano na badaniach. Co do moich dylematów z wchodzeniem bez kolejki po wczorajszej akcji z krawieniem nie miałam oporów, trafiłam na bardzo miłego pana, jak zapytałam czy mogę wejść przed nim, bo jestem w ciąży to jeszcze mi drzwi otworzył 😉
Teraz czekam na wyniki. A po południu kolejna wizyta u ginekologa.

Wszystkim dzisiaj wizytującym życzę samych pozytywnych wrażeń! ❤️
 
Jest już ciałko żółte ale takie małe że jeszcze nie da się zmierzyć. Umawiam się zaraz na 1,2 grudnia a w przyszłym tyg na USG pod koniec miesiąca. Ale wszystko dobrze. Mam już swoją kropkę widzialną 🥰🥰🥰
 

Załączniki

  • 1637655824736116634058307355962.jpg
    1637655824736116634058307355962.jpg
    975,1 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry