reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny jak radzicie sobie z bolem/nudnościami kiedy jesteście w pracy? Ja dzisiaj czuję się średnio, a siedzę w biurze z 3 osobami i zastanawiam się czy nie wrócić do domu...
 
reklama
Udało mi się wypić pół kawy. No nie smakuje mi. Gdzie ja zawsze dwie kawy dziennie piję 😂 jutro mam wizytę i zaczynam się stresować, że znowu mu powie, ze nic nie urosło. No ale beta szła w górę wiec musi byc okej 🙈
Ja to 3-4 potrafiłam wypić a teraz ledwie jedna rano
Dziewczyny właśnie byłam pod prysznicem i zauważyłam zaschnięta siarę na sutku. 😲 Co do innych grup to ja planuje być tylko na jednej bo tak bym wszystko mieszała
Ja też tylko na jednej bo nawet tu mi ciężko wszystko przeczytać. Szczególnie że dzieciaki w domu bo córka na kwarantannie. Co do siary to w poprzednich ciążach też mi się szybko pojawiła i nie wiem czy to ma jakiś związek ale po porodzie pokarm miałam od razu.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ♥️
 
U mnie dzisiaj zaczyna się 8tydzień ... zwariuję. Czas się strasznie wlecze. Zwariuję 🤯 normalnie zwariuję !
Jak wyście ( te które już są po radosnych ❤ wizytach ) wytrzymywały w dniu waszych wizyt ??????
 
Według mojej ginekolog był to 5 tydz.

Dziewczyny jak radzicie sobie z bolem/nudnościami kiedy jesteście w pracy? Ja dzisiaj czuję się średnio, a siedzę w biurze z 3 osobami i zastanawiam się czy nie wrócić do domu...
Ja nie pracuje jestem w domku z rezolutnym 3 latkiem . U mnie mdlosci na razie delikatne bardziej dokucza mi ból piersi
 
U mnie dzisiaj zaczyna się 8tydzień ... zwariuję. Czas się strasznie wlecze. Zwariuję 🤯 normalnie zwariuję !
Jak wyście ( te które już są po radosnych ❤ wizytach ) wytrzymywały w dniu waszych wizyt ??????
Mi też się czas strasznie wlecze. A wizyta dopiero 29 w poniedziałek oszaleje albo osiwieje.😃
 
Mi też się czas strasznie wlecze. A wizyta dopiero 29 w poniedziałek oszaleje albo osiwieje.😃
Haha, u mnie 7+3, wizyta we wtorek za tydzień, to będzie 8+3 i też bym osiwiala, więc poszłam tydzień temu i było serducho.
Mi się chyba już nie wlecze, jak już wiem, że jest kropek to jest jakoś lepiej, zwłaszcza, że maluch w domu nie daje czasu na nudę:D
 
reklama
Haha, u mnie 7+3, wizyta we wtorek za tydzień, to będzie 8+3 i też bym osiwiala, więc poszłam tydzień temu i było serducho.
Mi się chyba już nie wlecze, jak już wiem, że jest kropek to jest jakoś lepiej, zwłaszcza, że maluch w domu nie daje czasu na nudę:D
Ja niestety nie mogę iść wcześniej czekam na wynik cytologii i posiewu z moczu
 
Do góry