reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny ja już po wizycie ale niestety nie miałam robionego USG. Dowiedziałam się że macica opuchnięta co wskazuje na wczesną ciążę. Dostałam l4 i Duchapson 2x dziennie z racji bolącego podbrzusza. Teoretycznie jutro prywatnie mam wyznaczona wizytę na USG. Pewnie pojadę. Ale za to mam cudownego nowego lekarza. Facet delikatny i wszystko pięknie tłumaczy. Na prawdę super.
 
reklama
Co do pęcherzyków itp. To ja mam pęcherzyk młodszy wg wymiarów, a wg crl zarodka przeszło tydzień więcej 🙂 też tak macie? No I ogólnie już sama nie wiem który termin porodu brać pod uwagę: 2 ginekologów, każdy trochę inaczej, om pi razy oko 😂
 
Ratunku! Dziewczyny, dzisiaj jest 7+0, zauważyłam u siebie plamienie 😔 zauważyłam na papierze... nie boli mnie brzuch jakoś specjalnie, czasami ciągnie w podbrzuszu od kilku tygodni. Nie biorę zadnych leków. Strasznie się boje..
 
reklama
Do góry