reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja dopiero mam 4 tydzień wiec tak szczęrze nawet nie myślę o imionach, ale nie które imiona bardzo mi się spodobały:) mi obojętnie co będzie ważne żeby było zdrowe i żeby ciąża przebiegała bez komplikacji. Szykuje łóżko moim smykom :) dziewczyny spokojnego wieczoru Wam życzę 😘
 
reklama
ogólnie najważniejsza informacja jest taka, że zobaczyła pęcherzyk i zarodek. Poza tym kobieta nie udzieliła mi żadnej konkretnej informacji. Jestem wściekła wręcz.

Przed zajściem w ciążę miałam torbiel lewego jajnika 2,5 cm. Dzisiaj podczas badania okazało się że mam torbiel również na prawym jajniku - około 5 cm. Pani doktor stwierdziła że to torbiel endometroalna i "z drugim dzieckiem może nie być tak łatwo". Jak powiedziałam, że o to dziecko starałam się ponad rok to nawet nie skomentowała, nie przeprowadziła żadnego wywiadu. Nie zapytała o przyjmowane leki. Stwierdziła że TSH 3,7 jest ok. Wydrukowała z usg zdjęcia torbieli i powiedziała że mogę przyjść się pokazać za 4 tygodnie to ustalimy co dalej...
porażka. Przykro mi, że takie nerwy miałaś! Przytulam Cię mocno
 
Dziewczyny, jak Wy odczuwacie bol podbrzusza? Mnie dzisiaj najpierw lewa strona klucie. Ni to jak owulacyjny, ni to w pachwinie. Teraz robilam jedzonko to strasznie mnie klulo z prawej str. To tak ma wygladac czy mam byc czujna?
 
Mam dokładnie takie same bóle. Niby kłucie, niby bóle jak przy miesiączce, to mnie coś zakuje z pochwie w środku jakby, to pachwiny lub dół pleców...
Dziewczyny, jak Wy odczuwacie bol podbrzusza? Mnie dzisiaj najpierw lewa strona klucie. Ni to jak owulacyjny, ni to w pachwinie. Teraz robilam jedzonko to strasznie mnie klulo z prawej str. To tak ma wygladac czy mam byc czujna?
Co do imion to mąż chciałby syna Maksa (Maksymiliana) ew . Aleksandra, mi się podoba np Leon, Antek, Franek ale mężowi absolutnie nie [emoji28]
Z dziewczęcych imion Maja, Alicja, Ola (Aleksandra), mężowi się jeszcze Joanna podoba.
 
Mam dokładnie takie same bóle. Niby kłucie, niby bóle jak przy miesiączce, to mnie coś zakuje z pochwie w środku jakby, to pachwiny lub dół pleców... Co do imion to mąż chciałby syna Maksa (Maksymiliana) ew . Aleksandra, mi się podoba np Leon, Antek, Franek ale mężowi absolutnie nie [emoji28]
Z dziewczęcych imion Maja, Alicja, Ola (Aleksandra), mężowi się jeszcze Joanna podoba.
To ja bolu takiego miesiaczkowego nie mam. Tylko takie to wlasnie klucie jajnikow. Czy cokolwiek mnie kluje 😂
 
reklama
Dla mnie to dziewczynka, ale nie jestem specjalistką tej teorii. Na fb są grupy gdzie dziewczyny są już bardziej obeznane. Zdecydowanie lepsza jest teoria nub, ale to po 12tc
Chłopiec ;) Zdjęcie mojego syna biegającego po świecie. Zasadniczo właśnie on miał bardzo nietypowe położenie. co do samego końca dawało w kość, a ja idąc do porodu wyglądałam jak w może 7 miesiącu ;)
 
Do góry