reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Część dziewczyny pozwole sobie do Was dołączyć co prawda jeszcze nie śmiało.. Test pozytywny wczoraj bledszy dziś już ciemna kreska.. Mam 3.5 roczna córeczkę w zeszłym roku poroniłam w 10 tyg. Teraz udało się za 1 cyklem starań ( nie dowierzam [emoji44] jeszcze ) wcześniejsze starania rok czasu.. Pierwsza wizytę mam już umówiona na 22.11.. Na ten moment nie jestem w stanie przeczytać wszystkich wcześniejszych wiadomości ale postaram się nadrobić w pracy.[emoji39]
 
dziewczyny, a wiecie, kiedy miałyście owulacje? bo ja dzień okresu mam ten sam, a wyniki bety zdecydowanie niższe. Tyle, że ja miałam późno owulację, bo testy wskazały pik dopiero 16.10.

dobrze, że to piszesz, bo moj wynik miesci sie w widełkach (2,80-147,30, a ja mam 13,75), ale i tak mnie trochę martwił, że nisko. Ale teraz trochę odetchnę z ulgą :)
u mnie owulacja była ponoć 15.10
 
Hej,
Pozwolę sobie i ja nieśmiało dołączyć. Wczoraj wieczorem zrobiłam test, okres mi sie spoznil 1 dzień, a że zostały mi dwa testy to korcilo je wykorzystać. Bylam pewna negatywa, bo zero objawów (procz problemow ze snem i mega braku koncentracji) a tu taki szok :D Dzis rano powtorzylam i oczy mnie nie myliły :)
Za to w poprzednim miesiacu wkrecilam sobie chyba większość objawów ciążowych i @ przyszla rowno jak w zegarku [emoji15].
Mam juz w domu 4latke (listopadóweczka 2017) i dwa poronienia za sobą, ale mam cichą nadzieję ze tym razem bedzie ok. Ze względu na te poronienia, ide do lekarza 10.11, bedzie to 5+4 wiec raczej nie liczę na zarodek, ale bede spokojniejsza jak zajrzy co tam sie dzieje i ew. da leki. Jutro planuje isc na bete, morfologie i tsh.
Pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
Ja myśle ze 5 tydzień, ze tak to się mówi. 🙈 jak termin porodu wpisuje to tez wyskakuje jesteś w 5 tygodniu ciąży na tych internetowych kalkulatorach. Ale może się mylę…
Moj ginekolog, położna I wszyscy w szpitalu, przy pierwszym dziecku mówili, że np. 5+0 do 5+6 to 5tc, 6tc zaczynq się 6+0 I kończy 6+6.
 
Właśnie zrobiłam sobie pierwszy zastrzyk z Fraxiparine. 😶 Myślałam, że to będzie trudniejsze. 😉
Nie wytrzymałam i zapisałam się do mojego "starego" gina. Prowadził dotąd wszystkie moje ciąże. Jakoś tak nie mam przekonania do tej lekarki z dzisiejszej wizyty. 🤔🙄 Także równo za tydzień mam wizytę u niego. 😉
 
Właśnie zrobiłam sobie pierwszy zastrzyk z Fraxiparine. [emoji55] Myślałam, że to będzie trudniejsze. [emoji6]
Nie wytrzymałam i zapisałam się do mojego "starego" gina. Prowadził dotąd wszystkie moje ciąże. Jakoś tak nie mam przekonania do tej lekarki z dzisiejszej wizyty. [emoji848][emoji849] Także równo za tydzień mam wizytę u niego. [emoji6]

Trudne to nie jest, ale mi na przykład już kończą się miejsca na brzuchu [emoji23] Ja mam clexane akurat i biorę już od owulacji🩸
 
Trudne to nie jest, ale mi na przykład już kończą się miejsca na brzuchu [emoji23] Ja mam clexane akurat i biorę już od owulacji🩸
O rety 😬
Śmiałam się do męża, że chociaż tłuszczyk na brzuchu się do czegoś przydał 🤪
Jestem w szoku jak ciężko dostać tą Fraxiparinę. Normalnie obdzwoniłam kilkanaśvie aptek w Łodzi szukając 4 opakowań tego leku. Ponoć straszne braki w hurtowniach. Na szczęście się udało znaleźć.
Oby tylko maluszek dobrze się wczepił w endo i rósł przez najbliższe 30 kilka tygodni.
 
reklama
O rety 😬
Śmiałam się do męża, że chociaż tłuszczyk na brzuchu się do czegoś przydał 🤪
Jestem w szoku jak ciężko dostać tą Fraxiparinę. Normalnie obdzwoniłam kilkanaśvie aptek w Łodzi szukając 4 opakowań tego leku. Ponoć straszne braki w hurtowniach. Na szczęście się udało znaleźć.
Oby tylko maluszek dobrze się wczepił w endo i rósł przez najbliższe 30 kilka tygodni.
Ja miałam to samo 3 opakowania kupowałam na trzy recepty w trzech aptekach różnych, bo w całej Warszawie nie było... a i tak udało mi się kupić tylko 2 i pół tak właściwie 🤯
 
Do góry