reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny,

Dołączam do Was :D
Ostatnia @ 2.10
Beta w załączniku
Powiem Wam ze mam mega stresa 🥶 umówiłam się za 1,5tyg do gine myslicie, że nie za wcześnie? Z drugiej strony jak na wytrzymam do tego czasu 🤦🏽‍♀️
O ciekawe, ja 28 października miałam 29,8 betę, a 29 października 49,6 :) termin na 10 lipca mi wychodzi.
 
Hej,
Pozwolę sobie i ja nieśmiało dołączyć. Wczoraj wieczorem zrobiłam test, okres mi sie spoznil 1 dzień, a że zostały mi dwa testy to korcilo je wykorzystać. Bylam pewna negatywa, bo zero objawów (procz problemow ze snem i mega braku koncentracji) a tu taki szok :D Dzis rano powtorzylam i oczy mnie nie myliły :)
Za to w poprzednim miesiacu wkrecilam sobie chyba większość objawów ciążowych i @ przyszla rowno jak w zegarku [emoji15].
Mam juz w domu 4latke (listopadóweczka 2017) i dwa poronienia za sobą, ale mam cichą nadzieję ze tym razem bedzie ok. Ze względu na te poronienia, ide do lekarza 10.11, bedzie to 5+4 wiec raczej nie liczę na zarodek, ale bede spokojniejsza jak zajrzy co tam sie dzieje i ew. da leki. Jutro planuje isc na bete, morfologie i tsh.
Pozdrawiam wszystkie mamusie :)
Też mam czterolatka z końca września. Trochę martwię się o różnicę wieku ale mam nadzieję, że jakoś to będzie ;)
 
Mi aplikacja wyliczyła na 11 lipca [emoji3526]
Dzisiaj ide znowu na betahcg, dziewczyny tu mają takie wysokie wyniki, tez mam nadzieje, ze taki u siebie zobaczę

Ja też już właśnie wróciłam z pobierania krwi mam nadzieje, że ładnie rośnie [emoji3062] Trzymam kciuki za piękny wynik u Ciebie! [emoji110]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, mam wyniki z wczoraj:
Beta Hcg 7858
Progesteron 36,8
Witamina D: 37,6
Wszystkie wyniki plasują się w normach. Witamina D w normie optymalnej, co mnie cieszy, bo słońca będzie coraz mniej.
Ostatni okres był 29.09.
Jeszcze dziś wizyta u gina. Czuję się spokojniejsza.
Życzę nam wszystkim pogodnego dnia, mimo paskudnej - przynajmniej we Wrocławiu - aury🙂🌞
 
reklama
Do góry