reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny tak jak wczoraj pisałam jestem po 1 wizycie 5+3 jest tylko sam pęcherzyk, beta przerasta ok, wczoraj była 6410. Kolejna wizyta za 2 tyg ale oczywiście już się martwię czy będzie zarodek..jesteśmy po inseminacji 3,5 tygodnia.. sama nie wiem co myśleć..
 
reklama
Dzisiejsze ''wizytówki na badaniach'' = trzymam kciuki i czekamy na wasze wyniki 🥰

Jak tam się dziś czujecie kobietki ? Ja mam dziś lenia, z łóżka nie chce mi się wyjść ale czuję się bardzo dobrze.
Śniło mi się że szeryf mnie ciągle ścigał i łapał a ja co chwilę znowu mu uciekałam.
A potem że jakieś małżeństwo weszło na słup i do bocianiego gniazda włożyli dwójkę noworodków bo chcieli im tam zdjęcia zrobić i ja się strasznie po nich wydzierałam.
 
Dziewczyny tak jak wczoraj pisałam jestem po 1 wizycie 5+3 jest tylko sam pęcherzyk, beta przerasta ok, wczoraj była 6410. Kolejna wizyta za 2 tyg ale oczywiście już się martwię czy będzie zarodek..jesteśmy po inseminacji 3,5 tygodnia.. sama nie wiem co myśleć..
Bądź dobrej myśli, ja tez na pierwszej wizycie tylko pęcherzyk ciążowy widziałam, bez pęcherzyka zoltkowego… byłam 5+0 z usg choć z usg wyszło 4+2…
Musi być dobrze u nas wszystkich!!!
Daj znać jak poszło :)
Dam, dam, ale pewnie wynik będzie dopiero wieczorem…
 
Dzisiejsze ''wizytówki na badaniach'' = trzymam kciuki i czekamy na wasze wyniki 🥰

Jak tam się dziś czujecie kobietki ? Ja mam dziś lenia, z łóżka nie chce mi się wyjść ale czuję się bardzo dobrze.
Śniło mi się że szeryf mnie ciągle ścigał i łapał a ja co chwilę znowu mu uciekałam.
A potem że jakieś małżeństwo weszło na słup i do bocianiego gniazda włożyli dwójkę noworodków bo chcieli im tam zdjęcia zrobić i ja się strasznie po nich wydzierałam.
Hahaha:)
Widzę ze ciąże sprzyjają fantazji 😂
Ja dziś w nocy byłam mężczyzna 😂😂😂
I podrywalam dziewczyne, koleżankę ze studiów 😂😂😂
 
reklama
Trzymamy kciuki!
Kochana, miałaś problemy z zajściem w ciąże? Co było przyczyna? Chorujesz? Jak długo się staraliście? Kolejna porażka?? Kiedy ronilas ? Jak wyglądało Twoje przygotowanie do ciąży? Zażywałaś dietę proplodnosciowa.?
Nie dziękuję! Staraliśmy się ok roku, w lipcu zaszłam w ciążę pozamaciczną, wtedy miałam tak jakby normalny okres, (który jak się później okazało okresem nie był) a kilka dni później plamienia. Zrobiłam test, okazał się pozytywny więc lekarz skierował mnie na betę. Nie dość że beta była niska to przyrastała kiepsko bo o 30-40%. Nie czekaliśmy i miałam laparoskopie, ciaza była w prawym jajowodzie. Bardzo to przeżyłam, pierwszy raz w szpitalu i taka strata. Od początku czułam, że coś jest nie tak. Potem wizyty kontrolne i lekarz zalecił stymulację więc brałam lamettę na wzrost pęcherzyków i ovitrelle na pęknięcie. Teraz w drugim cyklu stymulowanym się udało. Bardzo się boję poronienia czy pustego jaja... innych badań póki co nie robiłam bo miałam mieć skierowanie po 6 nieudanych stymulacjach.
 
Do góry