reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A Wasi mężowie/partnerzy już wiedzą? U mnie nie było sensu czekać, bo mój mąż był na bieżąco kiedy co ma się wydarzyć, więc element zaskoczenia odpadł mi na starcie 😅
Tak, na drugi dzień kupiłam balony z helem, małe ubranko, czekoladę o smaku szarlotki i zrobiłam mu niespodziankę jak wracał z pracy 😁
 
reklama
Ja jestem chyba za stara na ciaze. Nim urodze to osiwieje. 😁. Brzuch mnie dzis tak kluje ostro momentami, ale tak raz na jakis czas zakluje ostro i przechodzi i mam takie jakby lekkie ucuzcie rozpierania w kroku. Jakby cos sie rozciagalo. A juz sra* zarem. Juz mam stresa biegam do lazienki i sprawdzam czy wszystko ok
 
Cześć dziewczyny, dopiero was znalazłam. Jestem Ola, mam 21 lat. To moja pierwsza ciąża. Test robiłam 11.11. Wyszedł pozytywnie. Wizytę mam na 18.11 ustaloną i dopiero wtedy dowiem się na kiedy mam termin. Według aplikacji będzie to 26.07.2022
Cieszę się niesamowicie, ponieważ z mężem staraliśmy się o dziecko 4 miesiące
A wy jak tam? Skąd jesteście ? Ile macie lat? Jak się czujecie tak wgl?

Ja tak samo mam 21 lat [emoji4] Czuje się bardzo dobrze, aż za dobrze, bo nawet objawów żadnych nie mam tak na dobrą sprawę, a staraliśmy się 7 miesięcy, ale diagnostyka trwała ponad 1,5 roku, bo trochę problemów mam też to trochę zadecydowało o tym, że zaczęliśmy się już starać chociaż to wcale nie tak, że nie chcieliśmy, bo chcieliśmy i przede wszystkim mogliśmy sobie na to pozwolić, bo wiele osób w naszym wieku jednak nie może, wiec od początku starania były na mocnych lekach gdyby nie to na pewno byłoby dużo dłużej
 
dziewczyny tak szybko piszecie że nie jestem w stanie Za Wami nadążyć i wszystko przeczytać :-) dziękuję za wszystkie odpowiedzi odosnie TSH - ja mam wizyte u gina 22.11 wiec wtedy bede to konsultować i może umowie sie do endo. Mam jeszcze takie zmartwienie że od wczoraj mam duszności dla mnie to jest nowość w poprzedniej ciąży tego nie miałam zastanawiam się czy to ciążowe hormonalne czy to nerwicowe (choruje na nerwice ale jest opanowana). Czytałam że takie dusznosci na poczatku ciazy sie zdarzaja bo zwieksza się objetosc krwii w organizmie i serce wiecej pompuje i ciezej pracuje. Tez ktoras z Was ma cos takiego?
 
Na tym etapie nie jest to możliwe [emoji6] wydaje mi się, że jest mi mokro - ale to jaki śluz wodnisty - całą ciążę chyba z synem miałam, a Młody urodzony po terminie 2 dni - CC. Tak ma być, będzie dobrze.
Pisząc że "jest Ci mokro" piszesz o dosłownym tego znaczeniu. ? Zauważyłam że też "jakby było mi mokro" , też biegam żeby zobaczyć czy coś się dzieje, ale nie ma to żadnego koloru, zapachu.. nie pamiętam czy działo się coś takiego w pierwszej ciąży.. ale naczytałam się o sączeniu wód.[emoji17][emoji25] Czy to możliwe ? Nie mialam z czymś takim do czynienia a i też jakoś google słabo wierzę ... Świruje dziewczyny..[emoji17]
 
reklama
Zdjęcia zapomniałam dodać ..
Screenshot_2021-11-14-14-48-53-693_com.google.android.googlequicksearchbox.jpeg
 
Do góry