reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny, dopiero was znalazłam. Jestem Ola, mam 21 lat. To moja pierwsza ciąża. Test robiłam 11.11. Wyszedł pozytywnie. Wizytę mam na 18.11 ustaloną i dopiero wtedy dowiem się na kiedy mam termin. Według aplikacji będzie to 26.07.2022
Cieszę się niesamowicie, ponieważ z mężem staraliśmy się o dziecko 4 miesiące
A wy jak tam? Skąd jesteście ? Ile macie lat? Jak się czujecie tak wgl?

Witaj w lipcowkach. [emoji4] Gratulacje [emoji3060]
Faktycznie jesteś jedna z młodszych mam na naszym forum. [emoji4] Ja mam akurat 28 lat i jestem z okolic Tczewa ( z 35 km od Gdańska ) a czuję się psychicznie źle, fizycznie ok. [emoji6]
 
Ciągle pojawiają mi się takie delikatne brązowe plamienia od feralnego poniedziałku gdy wylądowałam w tym szpitalu. Nie mam ich na bieliźnie tylko na papierze toaletowym gdy się podcieram. Denerwuje mnie to jednak 😠
Brzuch nie boli, cycki bolą.
Serce bije mi jakoś mocniej dzisiaj chociaż ciśnienie mam delikatnie obniżone ( u mjue niższe ciśnienie to normalne ) .
Rano lekkie śniadanko a brzuch mi wydęło jakbym pół prosiaka zjadła.
Hormony. Z tym sercem pewnie zwiększa Ci się ilość krwi. Ja jeszcze parę dni temu chodziłam ubrana jak bezdomna, bo było mi mega zimno, a od momentu jak 2 dni temu zrobiło mi się słabo w nocy w łazience i w ciagu dnia odczuwam szybsze bicie serca uczucie zimna zniknęło 😁 zaczynam rozbierać się. No chyba ze jesteś z tych co z tarczyca maja problemy, to ja się nie wypowiadam.
 
Jedni ze wolno, drudzy ze absolutnie nie. Jedni ze soku, drudzy ze naparu z lisci 🤦🏼‍♀️ Ale skoro robia suplementy dla kobiet w ciazy z malinami to chyba nie taki diabel straszny. Powiem Ci, ze co by sie nie wpisalo to zdania sa podzielone.
Jest pełno produktów niewskazanych, w poprzedniej ciąży naczytalam się o tym, że hej.. Teraz będę unikać produktów głównie tych zagrożonych listeria, reszte tych zaleceń traktuje z przymrożeniem oka, bo 1) są sprzeczne, 2) w większości przypadków wystarczy umiar i różnorodność.. no chyba nikt przez caly dzien nie pije wyłącznie soku z malin itp, a wydaje mi się, żeby zaszkodzić ciąży trzeba wejść na konkretne stężenia substancji zawartych w jedzeniu. Ja mam takie podejście, ale nie mówię, że jedyne słuszne 😉
 
Cześć dziewczyny,

mam pytanko czy wy czasami tez macie takie napady pragnienia wody?
Ja czasami czuje sie jakbym była na kacu normalnie, tak chce mi się pić
Oczywiście. Tylko staram się popijac cały czas po trochu, aby nie rzucić się na szklankę i nie nasilić mdłości. 😉 a w poprzedniej ciąży notorycznie piłam w nocy. Miałam dzbanek wody na szafce nocnej. Przez noc potrafiłam ściągnąć 1l 😁
 
U mnie tarczyca prawidłowo. No jest mi duszno dzisiaj strasznie.
Mówisz że te brązowe upławy to mogą być hormony ? Będę się tego trzymać 😉👍
Czytałam, że w fizjologicznej ciąży takie plamienia zdarzają się i nie powinno być większych problemów. No ale najważniejsze zdanie Twojego lekarza, on na bieżąco wszystko ocenia, także jak masz większe wątpliwości to umów się, niech wypowie się specjalista. Co do duszności to wczoraj chodziłam jak ryba i lapalam powietrze 🤭 mamy podobnie 😁
 
reklama
Do góry