reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
ja 94, ale pierwsza ciąża 😊
Ja mam syna 13 lat i corke 7. Jak patrze na mojego nastolatka to az ciezko uwierzyc ze takie male znow bedzie w domu ;) oczami wyobrazni widze moja corke ktora nie dopuszcza nas rodzicow do opieki nad malenstwem bo ona bedzie chciala byc niania na pelen etat ;) i syna krnabrnego nastolatka jak komentuje " mozecie TO stad zabrac bo smierdzi " 🤣 czemu TO sie tak drze? 🤣
 
szukaj nowego ginekologa a po zwolnienie do lekarza rodzinnego. Ja jak tylko napisałam smsa do mojego ginekologa że jestem w ciąży, to od razu mi napisał że jak potrzebuje L4 to mam napisać do rejestracji, żeby mi wystawili
jak Wy to robicie, że kontaktujecie sie ze swoimi lekarzami smsem czy na telefon? jak to się robi? oni sami proponują czy co?


ja '91, pierwsza ciąża
 
jak Wy to robicie, że kontaktujecie sie ze swoimi lekarzami smsem czy na telefon? jak to się robi? oni sami proponują czy co?


ja '91, pierwsza ciąża
Tez bym tak chciała się z moim ginem kontaktować 🙄 Ale u niego nie ma absolutnie takiej możliwości, żeby nr tel udostępnił pacjentom. Jedynie położną mam pod tel o każdej porze dnia
 
jak Wy to robicie, że kontaktujecie sie ze swoimi lekarzami smsem czy na telefon? jak to się robi? oni sami proponują czy co?


ja '91, pierwsza ciąża
Ja mam nr komorki i moge pisac albo dzwonic w razie niepokojacych objawow. Chodze prywatnie ale od grudnia przejde na nfz bo akurat moja gin przyjmuje tez na nfz tylko strasznie dlugie ma terminy ja na ten grudniowy termin zapisalam sie we wrzesniu jako na normalna wizyte nie myslac jeszcze ze zaraz bede w ciazy
 
Ja mam nr komorki i moge pisac albo dzwonic w razie niepokojacych objawow. Chodze prywatnie ale od grudnia przejde na nfz bo akurat moja gin przyjmuje tez na nfz tylko strasznie dlugie ma terminy ja na ten grudniowy termin zapisalam sie we wrzesniu jako na normalna wizyte nie myslac jeszcze ze zaraz bede w ciazy
Ah zazdroszczę tego kontaktu 😌 Ja do mojego tez prywatnie, ale kontakt jedynie przez rejestracje i to muszę się jeszcze pogimnastykowac, żeby w razie W mnie gdzieś wcisnęły
 
jak Wy to robicie, że kontaktujecie sie ze swoimi lekarzami smsem czy na telefon? jak to się robi? oni sami proponują czy co?


ja '91, pierwsza ciąża
powiem nie skromnie, ale po prostu mój ginekolog jest najlepszym człowiekiem na świecie. Jest w 100% oddany swojemu powołaniu i pacjentkom. Odbiera telefon i odpisuje na smsy nawet w środku nocy, w takich godzinach też umawia wizyty.
Udrażnianie jajowodów w gabinecie robił mi o 23, już po wszystkich pacjentkach, żebym się czuła komfortowo.
 
reklama
powiem nie skromnie, ale po prostu mój ginekolog jest najlepszym człowiekiem na świecie. Jest w 100% oddany swojemu powołaniu i pacjentkom. Odbiera telefon i odpisuje na smsy nawet w środku nocy, w takich godzinach też umawia wizyty.
Udrażnianie jajowodów w gabinecie robił mi o 23, już po wszystkich pacjentkach, żebym się czuła komfortowo.
skąd jesteś? :>
 
Do góry