reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny jestem po wizycie. Według Om 6+4, z usg 6+5 także żadna różnica, wszystko dobrze ❤️ jest zarodek i serduszko. Wszystko wygląda dobrze. Następna wizyta za 3 tyg, 3 grudnia. Dostałam listę badań i skierowanie na prenatalne, na nfz 🙂 ja rocznik 87 ale już w lutym będzie 35 i dr mówi że mi wypisze 🙂
 
Dziewczyny jestem po wizycie. Według Om 6+4, z usg 6+5 także żadna różnica, wszystko dobrze ❤️ jest zarodek i serduszko. Wszystko wygląda dobrze. Następna wizyta za 3 tyg, 3 grudnia. Dostałam listę badań i skierowanie na prenatalne, na nfz 🙂 ja rocznik 87 ale już w lutym będzie 35 i dr mówi że mi wypisze 🙂
Suuperrr 😘😘😘
 
Zjadłam zapiekankę z łososiem. Stwierdziłam, że łosoś wędzony to tak bardzo nie będzie śmierdzieć a i tak idzie do piekarnika. No ja mam jakieś parcie na ryby. W lodówce sałatka ze śledziem, marzę o paście z makreli a wciągnęłam na obiad zapiekankę z łososiem i tego łososia to garściami mogłabym zjadać.
Jak nie wiedziałam że jestem w ciąży - chyba około 3 , 4 t.c. zaczęłam kupować ryby hurtowo. I to konserwy, wędzone czego zazwyczaj unikam : śledzie, szproty, tuńczyki, a makrela wędzona leciała na raz 🙉 trochę zastanawiałam się czy taka makrela wędzona może zaszkodzić... no ale już za późno na rozkmine 😉 teraz marzy mi się sałatka krabowa (chociaż raczej czegos takiego lepiej unikac) 😶
 
skąd jesteś? :>
z Bochni :) dr Wojciech Górczwski ❤
Dziewczyny jestem po wizycie. Według Om 6+4, z usg 6+5 także żadna różnica, wszystko dobrze ❤️ jest zarodek i serduszko. Wszystko wygląda dobrze. Następna wizyta za 3 tyg, 3 grudnia. Dostałam listę badań i skierowanie na prenatalne, na nfz 🙂 ja rocznik 87 ale już w lutym będzie 35 i dr mówi że mi wypisze 🙂
super ❤ czyli powoli już serduszka zaczynają u nas bić
 
reklama
Jak nie wiedziałam że jestem w ciąży - chyba około 3 , 4 t.c. zaczęłam kupować ryby hurtowo. I to konserwy, wędzone czego zazwyczaj unikam : śledzie, szproty, tuńczyki, a makrela wędzona leciała na raz 🙉 trochę zastanawiałam się czy taka makrela wędzona może zaszkodzić... no ale już za późno na rozkmine 😉 teraz marzy mi się sałatka krabowa (chociaż raczej czegos takiego lepiej unikac) 😶
Nie ma co się zastanawiać na początku jest okres ochronny :)
 
Do góry