reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Boże oszaleje... Czy wy rozumiecie że jeszcze nie mam wyniku bety z rana 😭😭 niby czuje się dobrze okresu nie dostałam więc powinnam być spokojniejsza ale ten wynik mógłby już być. 😅i przysięgam to ostatnia beta jaka robię bo strach przed wynikiem jest okrutny. W pierwszej ciąży nie robiłam. Wszystko było super. A teraz panikuje. Na pewno po poronieniu przeżywam. Ale matko bosko 😂
Ja też wszystko przeżywam, też jedno poronienie już mam za sobą więc dokładnie cię rozumiem! Ale napewno jeszcze dziś będą i będzie wszystko dobrze :)
 
reklama
Ja korzystam z Preglife póki co mi wystarcza w sumie nie potrzebuje nic więcej
Ja tez Preglife
Ooo naleśniki ze szpinakiem! Jutro zrobię! Mniam. Masz jakiś fajny przepis na farsz? Ja średnio z apetytem bo mnie muli.. sama chętnie bym nie jadła za bardzo ale jeszcze jest ten najmłodszy.
Na maśle dusze cebulkę i czosnek a potem dodaje szpinak sole i pieprze nie doprowadzam do wrzenia tylko żeby liście zwiędły…
Troszkę gałki muszkatelowej ścieram..
I sos do tego:
Jogurt narutalny
Czosnek
Starty zielony ogórek ze skorka
Sol pieprz
Cześć! Za mną też już druga beta i wynik z 103 na 236 więc pięknie rosnie😍 za to progesteron w środę 16.20 a dziś 16.44, wydaje mi się że mało, podpowiedzcie proszę czy przyspieszyć wizytę u lekarza czy spokojnie poczekać do 25.11 ?
Pieknie:)
Ja bym zadzwoniła po receptę na duphaston. Ja dostałam na teleporadzie:)
U mnie beta z 222 na 1005:)
Wreszcie 4 cyferki:)
Może w pon już na usg zobacze :)
 
Dziewczyny, ja już też po badaniu (nie wpisałam się na listę @Maarimbaa, ale już się poprawiam ☺️). Dzisiejsza wizyta była dla mnie absolutnym przełomem i od tego momentu, cokolwiek stanie się dalej, nic już nie będzie takie samo. Słowa lekarza, który powiedział, że jest to "mały człowiek" i bijące serduszko... uczucie, którego nie da się z niczym porównać... Piszę nieskładnie, bo wciąż mnie to trzyma. Nic innego się już nie liczy... Studenci, uczniowie, konferencje, awans... To wszystko zrobię później ☺️ Nie idę jeszcze na L4, bo czuję się dobrze, ale koniec z zajazdem. Dopiero to ❤️ mną wstrząsnęło.
Super, cudowna wiadomość❤
 
Szukałam raz tej listy ale nie wiedziałam już potem kto i w jakim temacie to wypisał.
Wrzucam jeszcze raz, może komuś się przyda.
Screenshot_20211112-172046_Medicover.jpeg
 
A ja do Was z innym pytaniem- koło 10-11 jem śniadanie w pracy i po tym mój brzuch nabiera rozmiarów co najmniej 3 miesiąca ciąży [emoji23] wieczorne to nawet 4 [emoji44], też tak macie ? Trochę zaczynam się martwić [emoji39] w pierwszej ciąży późno widziałam brzuszek.. dodam że się nie objadam, nie pije gazowanego i jestem chyba takiej normalnej postury - waga 64 kg przy 170 wzroście.. lekki nadmiar w okolicach brzucha był, a raczej lekki zwis [emoji1751]
Ja w kazdej ciazy tzn w 2 poprzednich 😁 bylam " wywalona" mega szybko . Nie wiem czym to sie ma ale nawet jak chcialam w pracy sie nie chwalic to sie nie dalo . W 3 mcu juz naprawde widoczny brzuch
 
reklama
rocznik '86 .
Jak mnie głód bierze. Wczoraj tak miałam i dzisiaj też. Bez przesady ale myślę prawie tylko o jedzeniu
O to juz mi troche razniej ;)
Ja.tez jem...duzo jem i to kurde wiem ze z batonami przeginam a tak mogly dla mnie nie istniec. Mam nadzieje ze to tylko tak na poczatku i potem sie opamietam 🤣
 
Do góry