reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Dwa różne gabinety i dwóch różnych lekarzy. Nie wiem właściwie gdzie jest lepszy sprzęt, podobno ten 25 szału nie ma. Wydaje mi się, że sprzęt lepszy 23 ale lekarz chyba 25.. chociaż Pani doktor też polecana i niby fajna :)
to rzeczywiscie zagwozdka. A moze by isc a oba tylko jeden termin przesunac zeby bardziej z niego skorzystac i zobaczyc cos wiecej. No chyba ze chodzi o porownanie, jesli tak to bym zostawila jak jest.
 
reklama
Jak najbardziej jestem za 🙂 tylko teraz same wiecie, 1 wizyty nasze i się zrobi zaraz zamieszanie. Ta lista to tylko na listopad, a potem oddaję pałeczkę 🙈🙉 potem będziemy dopisywać już na bieżąco co i jak. A teraz wspierajmy się w najbliższym czasie ❤❤

Wizyty u ginekologa 🤰🍀

12.11 - @Ewelina& , @NattNatt
15.11 - @Aniela112, @natusia.mamusia86
16.11 - @Majka92
17.11 - @Ironka
22.11 - @StKarolina, @Andziulka30+
23.11 - @Cactus1, @A może by... @Madzia86G
24.11 - @Merlot, @Maarimbaa, @Agniecha13, @Ironka
25.11 - @lisio
30.11 - @Aaagaa
22.11 👋
 
U mnie ostatnia miesiączka 26.09 wczoraj beta 1060 jutro zobaczymy czy wzrasta czy nie. Możliwe że będę w grupie razem z Wami jeżeli wszystko będzie dobrze 🙈
Patrzę na Wasze wyniki i sama zaczynam zastanawiać się.. 🤔 już nie wspomnę o tym, że nie zapisałam o.m. Powinna być koło 20.09, no ale lekarz wyznaczył, że ciaza młodsza, czyli gdyby miesiączka była to mniej więcej dostałabym 26.10. Jak robiłam betę (według wieku z usg byłoby coś koło 4+2) to beta 4100 🤷‍♀️ no chyba ten mój gin jednak źle wyznaczył.. idę 15.11 do innego, bo jiz sama zaczynam tracić orientację 🤭 a tak szczerze to idę też aby usłyszeć, co inny powie, bo ten zart mojego gina, że widzi jeszcze jeden, siedzi mi cały czas w głowie, i jak mi inny nie powie, że jest jeden to będę co jakiś czas o tym myśleć 😅
 
Patrzę na Wasze wyniki i sama zaczynam zastanawiać się.. 🤔 już nie wspomnę o tym, że nie zapisałam o.m. Powinna być koło 20.09, no ale lekarz wyznaczył, że ciaza młodsza, czyli gdyby miesiączka była to mniej więcej dostałabym 26.10. Jak robiłam betę (według wieku z usg byłoby coś koło 4+2) to beta 4100 🤷‍♀️ no chyba ten mój gin jednak źle wyznaczył.. idę 15.11 do innego, bo jiz sama zaczynam tracić orientację 🤭 a tak szczerze to idę też aby usłyszeć, co inny powie, bo ten zart mojego gina, że widzi jeszcze jeden, siedzi mi cały czas w głowie, i jak mi inny nie powie, że jest jeden to będę co jakiś czas o tym myśleć 😅
No przy takiej becie to raczej możliwe że mogą być 2 😅
 
No wlasnie ja mam medicover i luxmed. Tylko nie wiem jak długo medicover będę mieć bo to od męża z pracy a ją zmienia od stycznia. Więc jeśli mi dadzą jakąś propozycję przedłużenia abonamentu z medicover to skorzystam i przedłużę, chyba że cenę zawołają z kosmosu. Jeśli nie dadzą takiej opcji to po to zaczynam w luxmedzie bo tam mam od siebie z pracy więc będę miała całą ciążę ale mam ten pakiet biedniejszy niż w medicover no i medicover prowadziłam pierwszą ciążę, jest jeden naprawdę super lekarz I kierują na badania I, II i III trymestru do prywatnej kliniki gdzie jest fantastyczny lekarz.
A z jakiego miasta jesteś? :)
 
Powiem wam ze czuje się jakbym miała okres dostać... Martwię się tym cholernie... Nie mogę przestać myśleć o tym że nic tam nie było widać. Pomimo tej bety dobrej mam jakieś złe przeczucia. 😞
 
Powiem wam ze czuje się jakbym miała okres dostać... Martwię się tym cholernie... Nie mogę przestać myśleć o tym że nic tam nie było widać. Pomimo tej bety dobrej mam jakieś złe przeczucia. 😞
Ja jestem nakręcona na bliźniaków, Ty na okres. Norma ciążowa 😉 hormony wywlekają nasze lęki. Parę dni temu też dość mocno ciągnął mnie brzuch, nawet czułam lekki bol kości ogonowej, ciągnęło do pośladka. Jedno popołudnie przespałam i odpuściło. Możliwe, że trochę za bardzo forsowałam się, miałam parę aktywnych dni pod rząd. Może też masz za szybki rytm dnia?
 
reklama
Ja jestem nakręcona na bliźniaków, Ty na okres. Norma ciążowa 😉 hormony wywlekają nasze lęki. Parę dni temu też dość mocno ciągnął mnie brzuch, nawet czułam lekki bol kości ogonowej, ciągnęło do pośladka. Jedno popołudnie przespałam i odpuściło. Możliwe, że trochę za bardzo forsowałam się, miałam parę aktywnych dni pod rząd. Może też masz za szybki rytm dnia?
No może. Dziś jak wstałam to po śniadaniu cały czas coś robilam i w sumie dopiero co usiadlam.
 
Do góry