reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Myślę, że jak już będziemy gdzieś bliżej grudnia można by pomyśleć by zamknąć forum i zrobić listę naszych terminów z usg i z om.
Jak najbardziej jestem za 🙂 tylko teraz same wiecie, 1 wizyty nasze i się zrobi zaraz zamieszanie. Ta lista to tylko na listopad, a potem oddaję pałeczkę 🙈🙉 potem będziemy dopisywać już na bieżąco co i jak. A teraz wspierajmy się w najbliższym czasie ❤❤

Wizyty u ginekologa 🤰🍀

12.11 - @Ewelina& , @NattNatt
15.11 - @Aniela112, @natusia.mamusia86
16.11 - @Majka92
17.11 - @Ironka
22.11 - @StKarolina, @Andziulka30+
23.11 - @Cactus1, @A może by... @Madzia86G
24.11 - @Merlot, @Maarimbaa, @Agniecha13, @Ironka
25.11 - @lisio
30.11 - @Aaagaa
 
Ostatnia edycja:
Jak najbardziej jestem za 🙂 tylko teraz same wiecie, 1 wizyty nasze i się zrobi zaraz zamieszanie. Ta lista to tylko na listopad, a potem oddaję pałeczkę 🙈🙉 potem będziemy dopisywać już na bieżąco co i jak. A teraz wspierajmy się w najbliższym czasie ❤❤

Wizyty u ginekologa 🤰🍀

12.11 - @Ewelina& , @NattNatt
15.11 - @Aniela112, @natusia.mamusia86
16.11 - @Majka92
17.11 - @Ironka
22.11 - @StKarolina, @Andziulka30+
23.11 - @Cactus1, @A może by... @Madzia86G
24.11 - @Merlot, @Maarimbaa, @lisio, @Agniecha13, @Ironka
30.11 - @Aaagaa
jestem okropna, ale właśnie zmieniłam termin wizyty na 25, bo zwolniła się dużo lepsza dla mnie godzina... sorka :(
 
Dwa różne gabinety i dwóch różnych lekarzy. Nie wiem właściwie gdzie jest lepszy sprzęt, podobno ten 25 szału nie ma. Wydaje mi się, że sprzęt lepszy 23 ale lekarz chyba 25.. chociaż Pani doktor też polecana i niby fajna :)
Ale planujesz później zostać przy jednym lekarzu?
Ja mam właśnie problem ponieważ mam swojego ginekologa, który prowadzi mnie od lat i dzięki niemu zaszłam w ciążę, ale chodzę prywatnie i za wszystkie badania muszę płacić.
Oprócz tego w pracy mam Medicover i prowadząc tam ciążę wszystkie badania mogę robić za darmo. I zastanawiam się czy ktoras z was prowadziła kiedyś ciążę u dwóch lekarzy 🙈🙈🙈
 
Ostatnia miesiączka 25.09, beta w środę 91,91 mIU/ml, dzisiaj 235 mIU/ml 😍 według OM jutro zaczynam 5 tydz. A Ty @Aine_ ? :) w grupie raźniej :))
U mnie ostatnia miesiączka 26.09 wczoraj beta 1060 jutro zobaczymy czy wzrasta czy nie. Możliwe że będę w grupie razem z Wami jeżeli wszystko będzie dobrze 🙈
 
Dziewczyny pozwoliłam sobie zrobić listę, która kiedy ma termin wizyty, powiedzcie co Wy na to i piszcie kogo dopisać 🙂 łatwiej nam będzie zapamiętać i możemy się wspierać szczególnie w tych w dniach. Mam nadzieję że nic nie pomyliłam. Widziałam taką listę na czerwcówkach, stąd inspiracja 😜

Wizyty u ginekologa 🤰🍀

15.11 - @Aniela112 , @natusia.mamusia86
22.11 - @StKarolina , @Andziulka30+
23.11 - @Cactus1 , @A może by...
24.11 - @Merlot , @Maarimbaa , @Agniecha13
30.11 - @Aaagaa
Ja 16.11 😊
 
Ale planujesz później zostać przy jednym lekarzu?
Ja mam właśnie problem ponieważ mam swojego ginekologa, który prowadzi mnie od lat i dzięki niemu zaszłam w ciążę, ale chodzę prywatnie i za wszystkie badania muszę płacić.
Oprócz tego w pracy mam Medicover i prowadząc tam ciążę wszystkie badania mogę robić za darmo. I zastanawiam się czy ktoras z was prowadziła kiedyś ciążę u dwóch lekarzy 🙈🙈🙈
No wlasnie ja mam medicover i luxmed. Tylko nie wiem jak długo medicover będę mieć bo to od męża z pracy a ją zmienia od stycznia. Więc jeśli mi dadzą jakąś propozycję przedłużenia abonamentu z medicover to skorzystam i przedłużę, chyba że cenę zawołają z kosmosu. Jeśli nie dadzą takiej opcji to po to zaczynam w luxmedzie bo tam mam od siebie z pracy więc będę miała całą ciążę ale mam ten pakiet biedniejszy niż w medicover no i medicover prowadziłam pierwszą ciążę, jest jeden naprawdę super lekarz I kierują na badania I, II i III trymestru do prywatnej kliniki gdzie jest fantastyczny lekarz.
 
reklama
Do góry