reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, bardzo delikatne pytanie... Jak u Was z seksem? Macie obawy, że "coś" złego stanie się ciąży? Ja mam, dlatego z mężem ograniczyliśmy nieco (max 2xtyg) i już bez szaleństw. Boję się, że intensywny orgazm zaszkodzi młodej ciąży. Zapomniałam zapytać gina o to...
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy jest sens iść na USG po 48h od ostatniego? Pytam bo zapisałam się prywatnie przed wizyta u lekarza bo nie wiedziałam że doktorka też je zrobi. Jak już wiecie wtedy nic nie było widać oprócz dużego endometrium. Miałam nie iść ale nie wiem czy 48h wystarczy aby się coś pojawiło. Koszt niewielki bo 80 zł. Cos wiecie na ten temat?
 
Dziewczyny, bardzo delikatne pytanie... Jak u Was z seksem? Macie obawy, że "coś" złego stanie się ciąży? Ja mam, dlatego z mężem ograniczyliśmy nieco (max 2xtyg) i już bez szaleństw. Boję się, że intensywny orgazm zaszkodzi młodej ciąży. Zapomniałam zapytać gina o to...
Mi gin powiedziała żeby uważać z sexem i nie szaleć. 🤔
 
Dziewczyny, bardzo delikatne pytanie... Jak u Was z seksem? Macie obawy, że "coś" złego stanie się ciąży? Ja mam, dlatego z mężem ograniczyliśmy nieco (max 2xtyg) i już bez szaleństw. Boję się, że intensywny orgazm zaszkodzi młodej ciąży. Zapomniałam zapytać gina o to...
My tez bez szaleństw…
Ale nie da się odgonić całkiem 😂😂😂
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy jest sens iść na USG po 48h od ostatniego? Pytam bo zapisałam się prywatnie przed wizyta u lekarza bo nie wiedziałam że doktorka też je zrobi. Jak już wiecie wtedy nic nie było widać oprócz dużego endometrium. Miałam nie iść ale nie wiem czy 48h wystarczy aby się coś pojawiło. Koszt niewielki bo 80 zł. Cos wiecie na ten temat?
Ja bym poszła :)
Ale dlatego ze jestem niecierpliwa :)
Ja idę No jutro na 4 bete mini ze 3 pokazały dobry przyrost :)
 
I co z kosmetykami z retinolem? Stosujecie? Może któraś z Was jest po kosmetologii, ma jakieś pojęcie. Kupiłam wspaniałe serum dermaquest i nie wiem, czy stosować. Też nie zapytałam gina o to... Ech...
 
reklama
Dziewczyny, bardzo delikatne pytanie... Jak u Was z seksem? Macie obawy, że "coś" złego stanie się ciąży? Ja mam, dlatego z mężem ograniczyliśmy nieco (max 2xtyg) i już bez szaleństw. Boję się, że intensywny orgazm zaszkodzi młodej ciąży. Zapomniałam zapytać gina o to...
U nas bez szaleństw bo u mnie totalny brak chęci, i do tego mdłości cały czas
 
Do góry