reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Mnie dopiero jutro paczucha z hmu przyjdzie. Zamowilam jedne dzinsy i jedne dresowe spodnie.
Pobolewa mnie brzuch od wczoraj mocniej, niby okresowo, niby ciagnaco - nie umiem okreslic w sumie jak boli tak do konca. Mam nadzieje, ze to rozciagajaca sie macica po prostu. Zadnych plamien nie mam na szczescie. W ogole dzis skonczylam 10 tydzien i jakos tak dobrze mi z mysla, ze coraz blizej konca pierwszego trymestru, chociaz pewnie calkowicie odetchne po prenatalnych 22.12
 
No właśnie ja się cieszę ze brzuch przyjdzie jak będzie troszkę cieplej :) a ja przez to ze przed cisza ćwiczyłam jeszcze mam wyczuwalne mięśnie brzucha 😁
Super :) to moja druga ciąża ponoć w drugiej szybciej widać brzuch (pocieszam się ) i 15 miesięcy po CC. Myślę, że wszystko ma na to wpływ ... Choć pewno największy lockdown. Choć przytyłam tylko 500 g
 
Super :) to moja druga ciąża ponoć w drugiej szybciej widać brzuch (pocieszam się ) i 15 miesięcy po CC. Myślę, że wszystko ma na to wpływ ... Choć pewno największy lockdown. Choć przytyłam tylko 500 g
Spoko moja szwagierka 8 mc po cc jeszcze nie może nawet ćwiczyć, dlatego ja się panicznie boje cc 😀 choć kiedyś chciałam tylko cc , później po historiach koleżanek zmieniłam zdanie 😊
 
Super :) to moja druga ciąża ponoć w drugiej szybciej widać brzuch (pocieszam się ) i 15 miesięcy po CC. Myślę, że wszystko ma na to wpływ ... Choć pewno największy lockdown. Choć przytyłam tylko 500 g
Zostało Ci coś na wadze po ciąży?Ja 13 miesięcy po CC i 4kg po ciąży mi zostało :( ćwiczyć nie mogłam przez ten rok a teraz już 2kg doszło więc czuje się jak hipopotam...
 
Właśnie tam pracuje 3 różnych, niestety ze wszystkimi mialam niemiłe sytuacje, ale znalazłam wolny termin do tej pani z którą właśnie miałam tą teleporade na dzisiaj na 20, więc pojadę. Nie chciałam do niej iść bo była bardzo niedelikatna kiedyś jak byłam u niej na zwykłej wizycie... No niestety jakoś przeboleje dzisiaj, mam nadzieję że stwierdzi że z ciąża wszystko ok i wystawi te skierowania i później obejdzie się bez problemu . Druga pani która tam przyjmuje nie chciała mi w poprzedniej ciąży wystawić recepty na duphaston (mój lekarz był na urlopie wtedy a ja zaczęłam plamić). W zaleceniach mi wpisała że wymusilam na niej ta receptę, koniec końców poroniłam... Z trzecim ginem stamtąd to nawet nie chce mi się opowiadać...

Naprawdę szkoda by mi było robić prywatnie wszystkie te badania jak ponad 2 lata opłacam ten pakiet a korzystałam dosłownie kilka razy (i zawsze jakieś problemy...)
W którym oddziale medicover pracują tak wspaniali ginekolodzy? Pytam, żeby omijać z daleka. Ja najczęściej jeżdżę na Inflancką lub na Jana Pawła II.
 
Ja właśnie po wizycie. Mamy juz kartę ciąży. Serduszko bije 162ud/min. Mój mały człowiek ma 1,78cm a na zdjęciu pokazał jak bardzo jest podobny do tatusia czyli odwrócił się pleckami 🙈 Mój niemąż zawsze się tak odwraca, nazywa to pozycją embrionalną bo inaczej zasnąć nie może😂
16070169391398921058883992105053.jpg
 
reklama
W którym oddziale medicover pracują tak wspaniali ginekolodzy? Pytam, żeby omijać z daleka. Ja najczęściej jeżdżę na Inflancką lub na Jana Pawła II.
Na śląsku [emoji6]

Ja już po tej śmiesznej wizycie. Najważniejsze - mam skierowania. ALE... Naprawdę współczuję jeśli ktoś prowadzi ciszę u takiego lekarza. 7+2 dzisiaj a pani próbowała zrobić USG przez brzuch, bo czasem widać... Nie dostałam ani zdjęcia z USG, ani nie powiedziała ile mm ma, tylko albo aż że jest ok i puściła mi serduszko (czego przecież też nie powinna zrobić na tak wczesnym etapie...). Jakbym chociaż zdjecie dostała to bym była szczęśliwa a tak to taka przybita wróciłam ze nic nie wiem i nic nie chciała powiedzieć. Skwitowala tylko że ciąża rozwija się prawidłowo i nie ma co mamom dawać wymiarów bo potem się doszukują w internecie [emoji1751][emoji1751][emoji1751]
 
Do góry