reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Moja córka przesypiala całe noce jak skończyła miesiąc 😅 ostatnie karmienie o 22 i budziła sie Ok 5-6. Próbowałam ja wybudzać i karmić ale nic z tego, zasypiała w ciągu kilku sekund 😂 karmiłam piersią także takie dzieci sie zdażają i mam nadzieje ze tym razem będzie podobnie 🙏🥰
No u mnie dość długo było wstawanie na mleko w nocy, równo z zegarkiem co 3h. Ale przerw jako takich sobie już nie robiła w tym wieku.Podobno nie ma dwóch takich samych dzieci, może drugie akurat bedzie łaskawsze i będzie przesypiać całe noce. :)
 
[/QUOTE]
To wrzucam link do arkusza google. Dziś do wieczora wystarczy? I wieczorem bym wysłała liste. Jesli nie to do jutra rana :)


Mam nadzieję że działa
Mi też się nie otwiera a chciałabym być dopisana
 
Jak bylam w ciazy z corka, to bylo ponad 10 lat temu, bylam na innym forum. Z czasem jak juz urodzilysmy dzieci nadal bylysmy sobie potrzebne, bo kto jak nie matki dzieci w tym samym wieku wymienia sie najlepiej doswiadczeniami :) przeszlysmy wtedy na fb, grupa prywatna, zamknieta. Z czasem osoby nie udzielające sie adminki wyrzucaly. Byly tez klotnie, bo bylo nas poczatkowo tam sporo :D teraz jest 20 pare....tak nadal mamy grupe na fb :) mialysmy zloty, nawiazalysmy przyjaznie. Do dzis mam z grupy najlepsza przyjaciolke i choc dziela nas km zawsze sobie pomagamy. Nie do konca juz w dzieciowych tematach, bo dzieci podrosly, ale mozemy na siebie liczyc :)
My już tak 15 lat z dziewczynami piszemy, oj pomagamy sobie, każda w innej branży coś doradzi itp
 
Moja córka przesypiala całe noce jak skończyła miesiąc 😅 ostatnie karmienie o 22 i budziła sie Ok 5-6. Próbowałam ja wybudzać i karmić ale nic z tego, zasypiała w ciągu kilku sekund 😂 karmiłam piersią także takie dzieci sie zdażają i mam nadzieje ze tym razem będzie podobnie 🙏🥰
O takie dziecko to bym chciała ♡
Ja swojego musialam wybudzać bo slabo przybierał i teraz ma 19 miesięcy I sam się budzie hah
 
Moja córka przesypiala całe noce jak skończyła miesiąc 😅 ostatnie karmienie o 22 i budziła sie Ok 5-6. Próbowałam ja wybudzać i karmić ale nic z tego, zasypiała w ciągu kilku sekund 😂 karmiłam piersią także takie dzieci sie zdażają i mam nadzieje ze tym razem będzie podobnie 🙏🥰
O jak fajnie, a co robilas z pokarmem w nocy nie budzil Cie ?? Moja corka wrecz odwrotnie najbardziej glodna byla w nocy potrafila budzic sie na cycka powyzej 5 razy. Przez to nocne jedzenie byla malym pulpecikiem 😁 ciekawe jak to teraz bedzie
 
reklama
Do góry