reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Jak bylam w ciazy z corka, to bylo ponad 10 lat temu, bylam na innym forum. Z czasem jak juz urodzilysmy dzieci nadal bylysmy sobie potrzebne, bo kto jak nie matki dzieci w tym samym wieku wymienia sie najlepiej doswiadczeniami :) przeszlysmy wtedy na fb, grupa prywatna, zamknieta. Z czasem osoby nie udzielające sie adminki wyrzucaly. Byly tez klotnie, bo bylo nas poczatkowo tam sporo :D teraz jest 20 pare....tak nadal mamy grupe na fb :) mialysmy zloty, nawiazalysmy przyjaznie. Do dzis mam z grupy najlepsza przyjaciolke i choc dziela nas km zawsze sobie pomagamy. Nie do konca juz w dzieciowych tematach, bo dzieci podrosly, ale mozemy na siebie liczyc :)
 
Czy któraś z Was bierze duphaston? Ja dostałam z względu na torbiel i krwiak lekarz mówił że jak się opakowania skończy to więcej nie brać a coś kolezanka mówiła mi że duphaston należy powoli zmniejszać dawkę żeby nagle nie przerwać. Macie jakies doswiadczenie?
Ja brałam, ale miałam brać tylko przez 10 dni do miesiączki która oczywiście już nie przyszła za to pokazały się 2 kreski. [emoji846] ale gdyby przyszła to miałam zacząć brać znowu przez 10 dni aż do kolejnej miesiączki...
 
reklama
To wrzucam link do arkusza google. Dziś do wieczora wystarczy? I wieczorem bym wysłała liste. Jesli nie to do jutra rana :)


Mam nadzieję że działa

Czy ja tez moge prosic o dopisanie? Sciagnelam te aplikacje Arkusze, ale nie umiem sie dopisac :/
 
Do góry