reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

No to witam się już oficjalnie:-) Zarodek ma 3,5 mm i bijące serduszko:-) Z OM jestem w 6+1, z usg 6+2. Termin z usg 26 lipca :-)
Na razie nie dostałam żadnych skierowań, bo byłam prywatnie. Na kolejnej wizycie - 29 grudnia - dostanę skierowania na badania i na test pappa.

dopisałam się do listy, mam nadzieję, że skutecznie:-)
Super wieści gratuluję
 
reklama
No to witam się już oficjalnie:-) Zarodek ma 3,5 mm i bijące serduszko:-) Z OM jestem w 6+1, z usg 6+2. Termin z usg 26 lipca :-)
Na razie nie dostałam żadnych skierowań, bo byłam prywatnie. Na kolejnej wizycie - 29 grudnia - dostanę skierowania na badania i na test pappa.

dopisałam się do listy, mam nadzieję, że skutecznie:-)
O cześć, jesteśmy dokładnie w tym samym czasie ciąży 🥰 ja mam pierwsze USG w czwartek i już przebieram nóżkami, nie mogę się doczekać
 
Hej.
Znów dawno mnie nie bylo u Was dziewczyny, miałam zle przeczucia i myślałam,że już po wszystkim. Wolałam zaczekać do wizyty.
Dziś miałam kolejne usg, serduszka nie słyszałam znów, ale pokazywała położna,że bije. Nie wie jednak czy jest jeden zarodek czy dwa 🙈 dowiem się za miesiąc.
Mam jednak pytanie, czy 12.79 mm na 7+3tc według usg jest w porządku?
Według @ wychodzi 7+6tc.
Jak u Was na tym etapie wyglądało zdjęcie usg, to moja 3 ciąża, a ja pierwszy raz mam takie zdjęcie 🙈
Będę wdzięczna za odpowiedź.

Jak u Was? Jak się czujecie? Czy objawy ciążowe dają o sobie znać? :)
 

Załączniki

  • IMG_20201201_174907.jpg
    IMG_20201201_174907.jpg
    682 KB · Wyświetleń: 77
Dziewczyny widziałyście jak nas dużo na tej liście do forum prywatnego? 49 [emoji16] ale super! Lipiec będzie ciekawy [emoji846] Ja mam jutro wizytę z wynikami i pewnie usg, o dziwo jestem jakaś spokojna ale pewnie chwilę przed wejściem do gabinetu mój spokój odejdzie [emoji12]
 
A tak z innej beczki: jecie wędzoną makrelę? Mam wielką ochotę, ale wszędzie piszą, że w ciąży jeść jej nie można, bo wędzona, a ginekolog dzisiaj mi powiedziała, że można. To można, czy nie można?
 
reklama
@Gigi Tg bardzo mi przykro, ściskam
@pyzatka ja jestem właśnie taka bez życia, mam chwilowe zrywy, że dobrze się czuję i za jakiś czas opadam z sił i ledwo żyję. Wkurza mnie to, bo czuję się jak taki nierób, do tej pory jak się rano budziłam, to siadałam wieczorem, dom był na błysk, ogarniałam ogród, gotowanie. A teraz tylko czaję się, żeby zalegnąć na kanapie...
@MalinowaChmurka u mnie tak samo, USG 300 i pappa 400
@jagoo2 chyba kwestia ułożenia malucha, ja ze starszakiem dowiedziałam się w 17tygodniu, a z młodszym już na prenatalnych w 12 lekarz pozbawił mnie złudzeń na córkę🙈 teraz zastanawiam się, czy nie zostawić tego owianego tajemnicą 😁 ale mąż nie jest chętny, on chce wiedzieć 😉
@Sechmet dokładnie, koleżance doktor powiedziała w 12 tygodniu że dziewczynka, miała już wtedy synka w domu i jak się okazało że znowu chłopak, to wręcz jakby jakieś załamanie przeszła, za nic nie szło jej przez jakiś czas przetłumaczyć... Za to siostra opowiadała mi, że u szwagra w rodzinie miała być druga dziewczynka, poród, akcja wyciągają a tam siusiak 😂 podobno ojciec mało na zawał nie padł, ale ze szczęścia, a mały początki życia spędził wśród wszechobecnego różu 😉
 
Do góry