reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Dziewczyny pomóżcie.
Odebrałam wynik bety, który wynosi 50.
Lekarz powiedział,że jest zbyt mała :( chciałam aby jutro mi powtórzył, ale powiedział,że nie zrobi tego po 48 h tylko po 72h czyli dopiero w czwartek. Napiszcie prosze czy na 4 tydzien ciąży ta beta jest faktycznie za mała? Ile procent musi przyrosnac po tych 72h?
Zaczynam się martwić 😭
Spokojnie poczekaj na przyrost. Pamiętaj zrób w tym samym laboratorium!
 
reklama
Po 72 h też mozna. Spokojnie, ciąża może być młodsza. Z resztą, tutaj dziewczyny w dniu miesiączki miały po 70 parę i wszystko grało. Ty się tym nie przejmuj, bo każdy organizm kobiety jest inny i ma inne wartości. Nawet w tym samym dniu jedna będzie miała 100, a druga 50. Nie każda beta jest taka sama jak u innej, dlatego normy beta hcg są tak odchylone. Np. Od 5 do aż 5 tysięcy i odpowiada to np. 4 tygodniowi. (dałam tylko przykład) każde labolatorium ma inne wartosci :)
Zrobię w tym samym napewno. Niestety nie mieszkam w Pl i wszystko przez rodzinnego muszę załatwiać. Nie chce mi zrobić po 48h tylko po 72h [emoji1751]
 
Ja np. Nie idę na betę, wolę czekać na wizytę. Beta za bardzo by mnie stresowała, więc nie ma sensu. Już się stresuje, czy wszystko gra, czy się rozwija
. Co prawda dopiero 2 cykl się staraliśmy, ale 1 ciąża stracona, też szybko zaszłam, a o córkę staraliśmy się 3 lata. Wszystko siefzialo mi w głowie
 
Dziewczyny pomóżcie.
Odebrałam wynik bety, który wynosi 50.
Lekarz powiedział,że jest zbyt mała :( chciałam aby jutro mi powtórzył, ale powiedział,że nie zrobi tego po 48 h tylko po 72h czyli dopiero w czwartek. Napiszcie prosze czy na 4 tydzien ciąży ta beta jest faktycznie za mała? Ile procent musi przyrosnac po tych 72h?
Zaczynam się martwić [emoji24]
Kochana spokojnie ja na końcu 4 tyg (badanie w pt) miałam 138 , też myślałam, że mało po 72h (badanie w pon) miałam już 355. Czytałam, że po 72h beta wzrasta nawet o 114%. [emoji846]
 
reklama
Do góry