reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Cześć dziewczyny,

Ja cały czas Was podczytuje. Ja założyłam ten temat i pisałam tu do 'kontaktu' babyboom , żeby przenieśli temat do przyszłych mam. Bez odzewu, jak któraś chce to może założyć nowy w odpowiedniej kategorii.

U mnie krecha bardzo bardzo wyraźna. Z rana wymiotuje, głownie po kawie. Specjalnego apetytu brak. Mój gin jest na kwarantannie, będę próbować znów w przyszłym tygodniu się dodzwonić. Ile u Was bierze prywatnie ginekolog?
Badań żadnych nie robiłam, chyba dlatego żeby nie myśleć jakby były złe... Mierze temperaturę codziennie rano i utrzymuje się na 37,2..3.

Powiem Wam, że to będą ciężkie czasy . Ten wirus, strajki... ciężko dostać się do szpitala..
Mój gin bierze 150-160 zł.
Raz tak raz tak 🤔
W lipcu jak byłam na wizycie co miałam kłopot z zajściem w ciążę płaciłam 160 zł.
Wczoraj 150 zł.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Chyba mogę zacząć mówić o sobie Lipcowa mama ;)
30dc, 12 dpo, tc4+2 według premom termin na 11.07.2021

20201103_070550-jpg.1196246
 

Załączniki

  • 20201103_070550.jpg
    20201103_070550.jpg
    747,9 KB · Wyświetleń: 230
U nas bierze 170 zł, od ciężarnych 150. Byłam w tamtym tygodniu i nic nie płaciłam. W poprzedniej ciąży opłaciłam (napisze na oko, bo nie wiem ile tych wizyt było) 6 wizyt na 10 :)
 
Hej, chciałabym się nieśmiało przywitać. Dzisiaj 5 tydz + 5 dni i na USG tylko pęcherzyk ciążowy, 10.40 mm, termin na 1.06.2021. To moja 3 ciąża, z pierwszej mam 5 letniego synka, druga ciąża niestety biochemiczna (koniec maja tego roku). W zeszły poniedziałek beta 3526, w środę 6825. Miałam nadzieję że na dzisiejszej wizycie zobaczę już zarodek, ale niestety ciąża młodsza niż wynika z ostatniej miesiączki, lekarz mówił żeby się nie martwić, to całkiem normalne i kolejna wizyta za 2 tygodnie. Chociaż po przeżyciach w maju, strasznie się boję i szczerze nie wiem jak wysiedzę te 2 tygodnie [emoji848] od pozytywnego testu biorę duphaston 2 razy dziennie.

Przepraszam, że tak się rozpisałam [emoji6][emoji10]
Doskonale Cię rozumiem, najgorsze jest oczekiwanie. Ja też wczoraj byłam na wizycie i widoczny był tylko pęcherzyk, ciąża bardzo młoda,jak to określił lekarz. Że względu na 3 poronienia dostałam duphaston 2x1, biorę acard oraz kwas foliowy. Trzymam kciuki za wszystkie "Mamuśki" czekające na widok bijącego serduszka ♥️
 
Oki dziewczyny... Od wczoraj nie mam już plamień, ale za to codzienny ból głowy i mdłości popołudniowe. Do tego coraz bardziej wrażliwe sutki, więc Pink na pewno mnie oszukał. Nigdy już ich nie kupię.
Od 16 do 20 (bo tak pracuje mój lekarz) czekam na telefon i jakiekolwiek wieści czy w tym tygodniu zwolniło się dla mnie miejsce żeby iść na usg. W nastepnym mi nie pasuje, bo mąż ma na południe, a z córką nie wiem co bym zrobiła. Recepcjonistka obiecała, że na pewno będzie w tym tygodniu, bo wie, że mi nie pasuje. Ale wiadomo jak to jest, tam chodzą ciężarne w ogóle nie umówione jakby się coś działo. Wiem sama po sobie, bo ostatnio dzwoniłam dzień przed i na następny miałam wizytę, co prawda 5 minutową, ale miałam.
Jestem pełna obaw, chyba niepotrzebnie zaczęłam wchodzić na to forum, bo idzie się zatracić
 
Ja dzisiaj mam wizytę i wtedy się dowiem ile mój lekarz teraz bierze ostatnio było 140 ale teraz przez covid wszyscy się podnoszą więc myślę że koło 200 zapłacę + cytologia dodatkowo płatna . Też mnie stresuje sytuacja w kraju- wirus, strajki, szpitale . Zawsze pierwsza wizyta mnie najbardziej stresuje🙁
 
Dziewczyny pomóżcie.
Odebrałam wynik bety, który wynosi 50.
Lekarz powiedział,że jest zbyt mała :( chciałam aby jutro mi powtórzył, ale powiedział,że nie zrobi tego po 48 h tylko po 72h czyli dopiero w czwartek. Napiszcie prosze czy na 4 tydzien ciąży ta beta jest faktycznie za mała? Ile procent musi przyrosnac po tych 72h?
Zaczynam się martwić 😭
 

Załączniki

  • IMG_20201103_084854.jpg
    IMG_20201103_084854.jpg
    398 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Ja dzisiaj mam wizytę i wtedy się dowiem ile mój lekarz teraz bierze ostatnio było 140 ale teraz przez covid wszyscy się podnoszą więc myślę że koło 200 zapłacę + cytologia dodatkowo płatna . Też mnie stresuje sytuacja w kraju- wirus, strajki, szpitale . Zawsze pierwsza wizyta mnie najbardziej stresuje🙁
Też mam dziś wizytę i sama nie wiem dlaczego się stresuje, może to przez te lata starań 😑
 
Do góry