reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Na początku wybudzalam ja i trochę przez sen pociągnęła, a jak nie to do butelki ręcznie wyciskalam 😂 a z czasem piersi sie same przyzwyczaiły.
A w jakim wieku teraz jest?
O jak fajnie, a co robilas z pokarmem w nocy nie budzil Cie ?? Moja corka wrecz odwrotnie najbardziej glodna byla w nocy potrafila budzic sie na cycka powyzej 5 razy. Przez to nocne jedzenie byla malym pulpecikiem 😁 ciekawe jak to teraz bedzie
 
Ja czuje cos ze bedzie u mnie chlopak , normalnie od samego poczatku to czuje🤪🤣 tez sie taki len zrobilam ze szkoda gadac az mi wstyd... obiecuje sobie ze sie poprawie bo nie moge siebie zrozumiec. Chcialam isc na spacer ale jest tak zimno ze dalam sobie na luz . Znajac siebue zaraz bym chora byla. Mam juz karte ciazy, wyniki do porobienia jeju pierwszy raz widze takie rzeczy z krwi 🙈🤣
 
Ja czuje cos ze bedzie u mnie chlopak , normalnie od samego poczatku to czuje🤪🤣 tez sie taki len zrobilam ze szkoda gadac az mi wstyd... obiecuje sobie ze sie poprawie bo nie moge siebie zrozumiec. Chcialam isc na spacer ale jest tak zimno ze dalam sobie na luz . Znajac siebue zaraz bym chora byla. Mam juz karte ciazy, wyniki do porobienia jeju pierwszy raz widze takie rzeczy z krwi 🙈🤣
Ja mam tak samo. Czuję że będzie chłopak. W ciąży z synem też mi się chciało spać wiecznie. No i plamilam i był krwiak. Z córką do 7 miesiaca pracowałam.
Choć z drugiej strony z córką też miałam przesunięta owulacje i ciąża była młodsza niż z OM. Więc czekam na usg polowkowe z niecierpliwością.
 
reklama
1.w poprzednich ciążach pamiętam, że karmi od czasu do czasu piłam
2.co do zwierząt to nigdy nie miałam ale znajomi mają i jak dzieci się rodziły to wręcz zwierzaki pilnowali
Uważajcie na karmi. Niby jest napisane bezalkoholowe a ma 0,5 procenta. Ja czasem piję Żywiec IPA, pycha 🙂
Byłam na bieżąco z postami do 7 rano, pięknie produkujecie 🤪 ciężko mi teraz nadrobić 20 stron, pewnie to zrobię późnym wieczorem 🙂

Co do zwierzaczkow mam 2 nimfy, psuje ale kochane ❤️
 

Załączniki

  • 20201127_225553.jpg
    20201127_225553.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 48
Do góry