reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Melduję się po wizycie [emoji6]
Serduszko pięknie bije [emoji3590]
 

Załączniki

  • IMG_20201126_175053.jpeg
    IMG_20201126_175053.jpeg
    67,4 KB · Wyświetleń: 81
reklama
U mnie cera w miarę ok, czasami pojawi się jakiś zaskórnik, żadnych innych niespodzianek [emoji6] ale za to mam wrażenie, że włosy stały mi się bardziej szorstkie, szczególnie podczas mycia no i pojawił mi się łupież [emoji3061][emoji3061] dziewczyny jak wasze włosy?
mi się strasznie przetłuszczają, poprzednio miałam w drugą stronę, a teraz po kilku h są już nieświeże 😞
 
A mnie się cera poprawiła. Walczyłam że zmianami przez dobre 11 miesięcy aż tu nagle najpierw wysypka a na drugi dzień dużo dużo lepiej. Tylko strasznie mi cera wysycha...
Ja w ciąży z synem nie miałam problemów z cerą .teraz niestety mam ale zauważyłam to po poronieniu że przed każdą @ mnie wysypywało potem już spokój .Dlatego jak przed tą ostatnią mnie wysypało to byłam pewna że @ przyjdzie.No i niestety syfki w małych bo małych ilościach ale się utrzymały . A i też zauważyłam że skóra na całym ciele zrobiła się bardziej sucha.
 
Dziewczyny a czy to cmv jest obowiązkowe? Moja gin mi tego nie zaznaczyła na liście badań, powinnam się zmartwić (słyszałam że to niebezpieczne w ciąży)?
IMG_20201126_195809.jpg
 
reklama
U mnie cera w miarę ok, czasami pojawi się jakiś zaskórnik, żadnych innych niespodzianek [emoji6] ale za to mam wrażenie, że włosy stały mi się bardziej szorstkie, szczególnie podczas mycia no i pojawił mi się łupież [emoji3061][emoji3061] dziewczyny jak wasze włosy?
U mnie włosy tragedia, coraz gorzej. Ostatnio pisałam, że są mega suche. Dziś pojawił się łupież i zaczęły mi garściami wychodzić. Jutro umawiam się do fryzjera na cięcie. Szkoda, bo chciałam zapuszczać, ale nie chcę ich tak męczyć
 
Do góry