reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Spokojnie ja tez miałam krwiaki i to dwa. Jeden nad a drugi pod pęcherzykiem ciążowym. Dodam że cały czas miałam plamienia a nawet krwawienia i dostalam duphaston. Miałam się oszczędzać. Na następnej wizycie krwiak który był blisko ujścia sam się oczyścił i nie ma po nim śladu. Został mi tylko jeden 8mm i lekarz powiedział ze jest malutki i powinien się wchłonąć. Plamienia także ustaly. Takze odpoczywaj, nie dźwigaj. Będzie wszystko dobrze. Pozdrawiam.
Hej dziewczyny,
Byłam dzisiaj u lekarza, zrobił usg, widziałam bijące serduszko i z fasolką wszystko w porządku ale zrobił mi się krwiak 14mm. Czy któraś z Was to przechodziła? Lekarz mi powiedział ze może pęknąć i sama wyjdzie krew żebym się nie przestraszyła wtedy. Jednak dostałam leki na podtrzymanie ciąży. Nie ukrywam ze stresuje mnie ta sytuacja
 
U mnie też syfki się pojawiają nie tak dużo bo jeden ,dwa ale nieraz takie duże podskórne 😡które nie da się wycisnąć , na początku myślałam że to przez maseczkę ale ja ostatnio bardzo rzadko wychodzę więc i maseczkę nie zakładam często a jak wychodzę z psem to tylko chustę mam .
A mnie się cera poprawiła. Walczyłam że zmianami przez dobre 11 miesięcy aż tu nagle najpierw wysypka a na drugi dzień dużo dużo lepiej. Tylko strasznie mi cera wysycha...
 
Ja nigdy nie miałam problemów z cerą, ale wydaje mi się że też mi sie odrobinę poprawiła, bo nie zauważam różnicy przed i po nałożeniem podkładu [emoji28][emoji848]
A mnie się cera poprawiła. Walczyłam że zmianami przez dobre 11 miesięcy aż tu nagle najpierw wysypka a na drugi dzień dużo dużo lepiej. Tylko strasznie mi cera wysycha...
 
Moim skromnym zdaniem nie ma co przepłacać i wydawać milionów na ciuchy ciążowe, bo najtrudniejszy okres, kiedy będziemy miały naprawdę duże brzuszki przypadnie na wiosnę i lato, a wtedy luźne sukienki i heja. Ja ze swojej strony polecam legginsy ciążowe z Allegro. Materiał jakościowo może nie jest na lata, ale kosztują naprawdę niewiele i na ten krótki okres wystarczą. Mi się sprawdziły w poprzedniej ciąży. Ale oczywiście każdy decyduje sam 🙂


Ja właśnie wyvzailam trzy pary legginsów ciążowych na Allegro za 40zl. Potrzebuje takich do chodzenia po domu wiec jakie by nie były ale cena zachecajaca. :)

Na Zalando jest dział dla kobiet w ciąży, bardzo duży wybór. Ja na pewno zainwestuje w jeansy, kupię ze dwie pary i tyle. Z racji ze niemala ze mnie kobieta to w mojej szafie mam sporo workowatych bluzek wiec brzuch upchnę :D
 
Ja nieskromnie powiem, ze wyglądam w ciąży ładnie na buzi. Jakas taka promienna i włosy lśniące. W poprzedniej ciąży tez się czułam dobrze ze sobą, wiec ogólnie ciąże mi sluza. Dopiero po porodzie wypadają mi garściami, a paznokcie się łamią i czar pryska. 🤷🏼‍♀️
Ja strasznie puchłam w poprzednich ciążach i ogólnie nie wyglądałam jak panie z reklam albo aktorki w ciąży 😂😂😂
 
reklama
Jejku ja już jutro mam wizytę o 8, czuję stressss... No ale w sumie poza wymiotami i bólem głowy, więcej nic mi nie dolega...
Ja mam cerę masakryczną, na lewym policzku jakiś rozlany rumień, na brodzie takie bolące głębokie wypryski. Czuję się z tym masakrycznie, cieszę się, że nigdzie nie chodzę, bo nie mam siły się malować.
Ja w poprzednich ciążach kupowałam ciuchy z hm mama i w sumie ze wszystkiego byłam zadowolona, muszę zrobić rozeznanie, co mam. Na pewno nowe jeansy muszę kupić, bo w poprzednich 3 parach przebiegałam obie ciążę, więc już są raczej styrane 😉. Inna rzecz, że ja w obu ciążach miałam mały brzuch, przybierałam 6-7 kg, więc nosiłam niektóre swoje zwykłe ubrania. Ale teraz termin idealnie zgrywa mi się ze starszakiem bo on jest z lipca 2017 więc będę mogła w sukienkach letnich pochodzić trochę 😁
 
Do góry