reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Widzicie na to chyba nie ma reguły. Ja 14tc a dzisiaj pojawiły się u mnie wymioty . I jak naprawdę przez ok 2 tys czułam się świetnie to dzisiaj masakra .

Nie martwcie się tym ze nie ma żadnych objawów tylko cieszcie ze możecie funkcjonować :)
 
reklama
Ja wymiotuję od 5tc, od 11tc już powoli odpuszcza. Mdłości nadal są. Dziś 12+4
Synkowi powiedzieliśmy po prenatalnych, że będzie miał siostrę.
Również proszę o dostęp ☺️
 
Ja prosilam i nic nie dostalam [emoji24]
Nie dostałaś wiadomości prywatnej? Jesteś jedną z moderatorek prywatnego wątku więc powinnaś mieć dostęp.
Forum nie jest w dziale "fora ciążowe" tylko niżej w dziale "fora zamknięte".

Ja też proszę o dostęp do prywatnego
Zgłosiłam Cię do działu zamkniętego. Po przyznaniu dostępu dostaniesz wiadomość prywatną. Gdyby nic się nie pojawiło, daj znać.
 
Hej
Jestem nowa 😉 ale czytam Was od dłuższego czasu. U mnie 11+3 termin mam na 23 lipca. 10.01 mam badania prenatalne. Jestem mamą 4- letniego chłopca. Teraz będzie chyba dziewczynka - takie podejrzenie po ostatnim usg.
Mdłości mam od początku (całkiem inaczej jak w pierwszej ciąży ). Aktualnie dopadło mnie przeziębienie 😞
Też proszę o dostęp do prywatnego ☺
 
reklama
My mamy skośne kanapy i maxi cosi cabriofix z bazą dało się bezpiecznie zamontować. Teraz kupiliśmy britax romer dualfix i size i chyba żałuję, że nie mieliśmy go od początku. Maxi cosi ok, ale do wagi ok. 8, 9 kg., gdy mała była cięższa, miałam wrażenie, że jest jej ciasno. A powinien służyć podobno do wagi ok. 13kg. Britax jest niestety dużo droższy, ale też bezpieczniejszy, wygodniej włozyc dziecko, jest mu super wygodnie, no i można pociechę długo wozić tyłem do kierunku jazdy. Jakość wykonania również super. Minus jest taki, że nie może służyć jako nosidełko. Na pewno mogę go polecić jako drugi fotelik.
Dziewczyny dzisiaj idę na wizytę prywatnie do innego ginekologa niż mój prowadzący, chciałabym go zmienić. Ale z drugiej strony wtedy już wszystko prywatnie, wyniki, immuglobina bo mamy konflikt itp :/ nie wiecie czy można mieć dwie karty ciąży? Tzn chodzic do lekarza i na NFZ z racji skierowań itp i prywatnie jednocześnie? Jak tak, to którą karte ciąży później pokazywać w szpitalu itp? 🙈
Ja chodzę do 2 lekarzy :jeden prywatnie pracuje w szpitalu x i do salusa gdzie ostatnio dopiero wybierałam prowadzącego, który pracuje w szpitalu y. Mam dwie karty ciąży 😁 i zobaczymy na który szpital się zdecyduje
 
Do góry