reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Witam. :) termin mam na 29 lipca. Moje dzieciątko też się ostatnio mało rusza. Nawet z tego powodu w niedzielę pojechałam do szpitala, tam zostałam na obserwacji do środy. W niedzielę wieczorem doszły też skurcze przepowiadające - regularne co 7 min i dosyć bolesne, bo z krzyża plus twardnienie brzucha i rozwarcie na 3 cm, szyjka zgładzona w 70%. Noc spędziłam na porodówce, ale to był falstart :D w pierwszej ciąży nie miałam skurczów przepowiadających. I tu moje pytanie do Was, czy wiecie może, ile przed porodem pojawiają się takie skurcze ?
 
reklama
Witam. :) termin mam na 29 lipca. Moje dzieciątko też się ostatnio mało rusza. Nawet z tego powodu w niedzielę pojechałam do szpitala, tam zostałam na obserwacji do środy. W niedzielę wieczorem doszły też skurcze przepowiadające - regularne co 7 min i dosyć bolesne, bo z krzyża plus twardnienie brzucha i rozwarcie na 3 cm, szyjka zgładzona w 70%. Noc spędziłam na porodówce, ale to był falstart :D w pierwszej ciąży nie miałam skurczów przepowiadających. I tu moje pytanie do Was, czy wiecie może, ile przed porodem pojawiają się takie skurcze ?
Kiedy im sie podoba :p W jednej z ciąż miałam 2-3tyg przed porodem, w innej wcale. Nie przewidzisz
 
Muszę się pochwalić, mały dzisiaj rano przekonał się do kp [emoji16] karmiłam go butelką i poczułam napływ pokarmu, myśle sobie, a spróbuje znowu mu pokapać mleczkiem może tym razem się skusi. I tak się stało [emoji6] drugiej nie za bardzo chciał, płakał i walczył ale w końcu tez wziął. Mam nadzieje, ze to nie jednorazowa akcja.
 
A ja po ktg, nie wiem jak to jest ze cała noc nie spałam przez bolesne skurcze a dzisiaj od rana cisza i na ktg nic się nie pisze :/ ujście się otworzyło i niby szyjka przygotowana do porodu a skurczy brak
 
@bloomka - oby się przekonał :) Jeśli Ci na tym zależy, to fajnie by było, gdyby podzielał Twoje chęci :)

@daria98 - może to były te słynne przepowiadające? w każdym razie już niewiele czasu Cię dzieli od przytulenia malucha (patrząc z perspektywy całego czasu ciąży :D )
 
reklama
Do góry