reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
@Betty93 trzymam mocno kciuki !
Już naprawdę niewiele pozostało do Waszego pierwszego spotkania ;)
Wody odeszły spektakularnie czy się bardziej sączyły ? :) Jak zachowuje się mała, szaleje czy jest raczej spokojna? :)
 
Mam przepisana oksytocyne, ale poki co jakieś skurcze sie pojawiają co 5 minut, więc jej nie biore. Mam pobraną krew do znieczulenia i sobie skacze na piłce. Rozwarcie na 3cm, więc jeszcze bez szału, jedynie wody zaczęły mi mocno schodzić, bo rano to mnie obudziło uczucie ciepła i że „coś mi idzie” - w sekundzie domyśliłam się, że to wody i wyskoczyłam z łóżka. Wtedy to było dużo płynnego śluzu i ok. 0,5l wód i po 35 minutach zaczęły mocniej lecieć (przy każdym lekkim pochyleniu). Mały jest bardzo spokojny, czasem kopnie, najgorzej że mnie bierze spanie bo się nie wyspałam, a tu trzeba urodzić. [emoji42]
 
Dziewczyny, melduję się ze szpitala... Dzisiaj mały postanowił mnie zaskoczyć i o 7:05 odeszły mi wody. [emoji85] Skurczy jako takich brak, więc czekam na badania. Maluszek zapis KTG ma prawidłowy.
Super, czekamy na więcej informacji!
Ile po terminie jesteś? :) ja dzisiaj drugi dzień :/
 
reklama
Do góry