reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ojjj tak, brzuszki zdecydowanie rosną, (dowód w załączniku ;) maleństwo kopie w dole brzuszka a to cieszy :)
Jutro idę na połówkowe więc proszę trzymajcie kciuki :)

Czy któraś z doświadczonych już mam używała może wózka z firmy Cybex i mogłaby napisać coś o nich ? Czy są warte swojej ceny?

My kupiliśmy wózek Priam , niestety opinii jeszcze nie mogę wydać ale spośród wszystkich dostępnych wybraliśmy właśnie ten ;) wiem ze ktoś na forum tez kupił ten wózek
 
reklama
Dziękuję :))

Mi właśnie też podoba się ten Priam więc najwyżej będziemy obie się z nimi "męczyły' ;))
Masz go już w domku? :) Może wstawisz fotkę ?
 
Ojjj tak, brzuszki zdecydowanie rosną, (dowód w załączniku ;) maleństwo kopie w dole brzuszka a to cieszy :)
Jutro idę na połówkowe więc proszę trzymajcie kciuki :)

Czy któraś z doświadczonych już mam używała może wózka z firmy Cybex i mogłaby napisać coś o nich ? Czy są warte swojej ceny?
Ja zdecydowałam się na zakup Cybexa Priama po kilku miesięcznych przeglądaniach wózków. Rozwazalam między Joolz Day2 a właśnie Cybexem Priam. Zaczęłam szukać używanego. Noi tak szukałam aż, pojawił się na OLX model powystawowy. Stelaż chromowany i do tego spacerowka Lux Seat za 2700 zł. 2 lata gwarancji. Wózek nowka sztuka. Gondole jedynie dokupimy ale już myślę że używana, cena około 600 zł takiej używanej. Najbardziej zależało mi na stelażu bo w przypadku używanych wózków często gęsto był on dość wyeksploatowany a tu nie dość że nowy to jeszcze na gwarancji.
Co do fotelika i bazy też zdecydujemy się na Cybex i do tego ta obrotowa bazę.
20190317_100232.jpeg
20190317_100216.jpeg
 
No proszę, super ze się udało z tym wózkiem, ja jeszcze w ciemnym lesie.. miałam swoje typy, ale to już przeszłość po wizycie w bobo wózki :D musiałabym sama zaprojektować, aby był idealny :p
 
Ojjj tak, brzuszki zdecydowanie rosną, (dowód w załączniku ;) maleństwo kopie w dole brzuszka a to cieszy :)
Jutro idę na połówkowe więc proszę trzymajcie kciuki :)

Czy któraś z doświadczonych już mam używała może wózka z firmy Cybex i mogłaby napisać coś o nich ? Czy są warte swojej ceny?

Kciuki zacisniete[emoji4][emoji4] Ja mam Priama i bardzo sobie chwale. Oczywiście nie ma wózka idealnego ale temu w moich oczach i dla moich potrzeb niewiele brakuje. Na taki normalny miejski użytek jest super. Spacery po lesie tez były Ok choć to nie jest wózek terenowy i jeśli ktoś głównie takie spaceru planuje to bym się zastanowiła.
 
@Si.Kat u mnie też dziewczynka po wczorajszej wizycie:D:D:D
Przynajmniej na razie, bo lekarz powiedział, że nie daje 100 procent pewności, bo się za bardzo wierciła ;-)
No i co najważniejsze, wszystkie pomiary w normie :-)

Super zakupy zrobiłaś :-) my już mamy tyle ciuchów po rodzinie, że nie szaleje z zakupami ubrań, ale wyżyję się na różowo w kocykach itp. :-D

@Dolore trzymam kciuki za dzisiejsze badanie :)
 
@Si.Kat u mnie też dziewczynka po wczorajszej wizycie:D:D:D
Przynajmniej na razie, bo lekarz powiedział, że nie daje 100 procent pewności, bo się za bardzo wierciła ;-)
No i co najważniejsze, wszystkie pomiary w normie :-)

Super zakupy zrobiłaś :-) my już mamy tyle ciuchów po rodzinie, że nie szaleje z zakupami ubrań, ale wyżyję się na różowo w kocykach itp. :-D

@Dolore trzymam kciuki za dzisiejsze badanie :)
Gratuluje!!!! <3 Będą Księżniczki ;)
Ja niestety w rodzinie mam samych chłopców :) i u ciężarnej bratowej kolejny chłopak, dostanę od rodziny pełno rzeczy, ale wszystko będzie zapewne nowe. U mnie 100 % dziewczynka(aczkolwiek pewność będę miała jak urodzę :D) położna przed wizyta kazała zjeść coś słodkiego,maleństwa wyczuwają smaki a słodki lubią najbardziej, mała sprzedała się za czekoladkę, pokazała wszystko jak na dloni... bezwstydnica moja :) A tak długo się ukrywała, na każdej wizycie usg i nic, tylko plecy :p
Kocyki właśnie zamówiłam, od 4 rano nie śpię :D Róż, pudrowy róż, candy róż... o matko i córko :p
 
Wszystkim dziewczynom dziękuję na kciuki ;)
Never_give_up i Althea dziękuję pięknie za wypowiedzi odnośnie wózków :) przekonalyscie mnie i myślę że jestem już zdecydowana , bo badaniu pojedziemy kupić :)

Si.Kat rozbawiłas mnie opowieścią o Twojej bezwstydnej córeczce :p ale faktycznie chyba można zaobserwować istne szaleństwo w zachowaniu naszych dzieciaczkow po słodkim ;)

Jakie plany macie na dzisiaj Dziewczyny?
Czy u Was też taka brzydka, nienaatrajajaca pogoda? :(
 
reklama
Do góry