reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

U nas tez jest wielkie zainteresowanie. Nawet do polski niechce jechac sama z ojcem, bo bejbi tam nie bedzie.

Ja dzisiaj jestem w podlym nastroju i caly czas mysle o bratowej. No i kaszel mnie meczy ze az od niego mnie brzuch boli.
Mam nadzieję, że z bratową będzie wszystko dobrze
 
reklama
Ja wolę zdecydowanie piżamy.

Chyba muszę zmienic lekarza prowadzącego. Dziś z ciekawości przeglądałam ostatnie USG które miałam prawie 3 tyg temu. I aż mnie wmurowało bo zobaczyłam że mam bardzo krótka szyjkę. Tylko 2,3cm. Mierzyła mi ją dopochwowo i jak się zapytałam czy ok to odpowiedziała że jest w porządku.

Ja nie mam pojecia jaka mam - i w poprzednich ciążach tez nie mialam pojęcia - moj lekarz mówi, że wszystko tak jak ma byc a ja jakoś nie pytalam hmm.. a na zdjęciu z usg jakie ona ma oznaczenie to poszperam może tam cos pisze :D
 
Siedzę w szpitalu czekam na fizjo i mam wielkie okno na główne wejście. A tam 4 ciężarne z wielkimi brzuchami w pidzamach jarja fajki.... Mam ochotę je tezepnac
U nas pod odzialem to norma taki widok. Co wiecej jak bylam ostatnio na MAU to kobieta co tez tam byla, wychodzila na fajke. Przeciez te kobiety z brzuchami w pidzamach, to zazwyczaj z patologii i dziwie sie ze je wypuszczaja z odzialu.
Potem bedzie szla i pchala wozek z faja w zebach a tatus obok z piwem [emoji52]
L nie rzucil palenia przy Julke, ale nigdy mu sie nie zdarzylo isc z wozkiem i palic. A jak ja wrocilam do palenia, to na fajke wychodzilismy na zmiane.
Ogromie sie ciesze, ze doroslismy do rzucenia. Jula juz nie pamieta ze palilismy, za to chce nas nasladowac w bieganiu ( zdjcie na zamknietym kiedys).
Vaginal birth after ceasarian?? Czy co to znaczy vbac? Wiem, moglabym googla uzyc[emoji23][emoji23][emoji23]
Janka uwielniam Ciebie [emoji16][emoji16][emoji16][emoji23][emoji23][emoji23] Unicornie Ty nasz [emoji16]
W UK tez lubia naciskac na sn po cc.
Mam nadzieję, że z bratową będzie wszystko dobrze
Dzieki Kochana, narazie jest na etapie rezonanasow, eeg i tomografii i czekamy na wyniki. Szczegoly tez zdradze na zamknietym, bo jak moja prywatnosc jest malo prywatna o nia sie boje. A ona taka mloda 21 lat i serce mi sie kraja. Oszaleje zanim bedzie miec wyniki. Pewnie hormony u mnie robia swoje, zazwyczaj mam dupe twarda.
 
Jak widzicie, nie jestem z zawodu informatykiem :) Spróbuję skopiować mój tekst i wstawić jeszcze raz. Może uda mi się wykasowc poprzedni, bo jakoś mi głupio, że tak wyszło. Wstyd debiutować awarią i absorbowaniem moderatora.

@Althea @Misty29 @slodkatrojeczka
Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie :) Tak się właśnie zastanawiałam, czy mam najpierw coś napisać o sobie (to tak jakoś egocentrycznie mi się wydało), czy grzeczniej będzie napisać coś do Was. Zauważyłam, że piszecie teraz o wózkach dziecięcych czy rodzeństwie. Chyba jednak uprzejmiej będzie się na początek przedstawić niż od razu wcinać do rozmowy :)
Jestem po trzydziestce. Mieszkamy niedaleko Słubic. Mamy syna urodzonego w 2012 a teraz tp wg ginki na pierwszego. Ta ciąża różni się zupełnie od poprzedniej. Tak pierwszy jak i drugi trymestr mają zupełnie inne objawy. Stąd skojarzenie z córką. Tym bardziej, że w czasie usg ciążowego dziecko okazuje się wstydliwe. Brat na wszystkich ciążowych usg dumnie prezentował siusiaka a tutaj ciągłe zaslanianianie się. Ze zwierząt domowych mamy psa i rybki. Lubimy kajaki i narty biegowe. To tak na początek, żeby Was nie zanudzić :)
Miło Cię poznać:) Ps. Też lubimy biegówki ;)
 
U nas pod odzialem to norma taki widok. Co wiecej jak bylam ostatnio na MAU to kobieta co tez tam byla, wychodzila na fajke. Przeciez te kobiety z brzuchami w pidzamach, to zazwyczaj z patologii i dziwie sie ze je wypuszczaja z odzialu.
Potem bedzie szla i pchala wozek z faja w zebach a tatus obok z piwem [emoji52]
L nie rzucil palenia przy Julke, ale nigdy mu sie nie zdarzylo isc z wozkiem i palic. A jak ja wrocilam do palenia, to na fajke wychodzilismy na zmiane.
Ogromie sie ciesze, ze doroslismy do rzucenia. Jula juz nie pamieta ze palilismy, za to chce nas nasladowac w bieganiu ( zdjcie na zamknietym kiedys).Janka uwielniam Ciebie [emoji16][emoji16][emoji16][emoji23][emoji23][emoji23] Unicornie Ty nasz [emoji16]
W UK tez lubia naciskac na sn po cc.Dzieki Kochana, narazie jest na etapie rezonanasow, eeg i tomografii i czekamy na wyniki. Szczegoly tez zdradze na zamknietym, bo jak moja prywatnosc jest malo prywatna o nia sie boje. A ona taka mloda 21 lat i serce mi sie kraja. Oszaleje zanim bedzie miec wyniki. Pewnie hormony u mnie robia swoje, zazwyczaj mam dupe twarda.
Też się cieszę że udało nam się rzucić. Chociaż chłop że stresu ostatnio popala.


Fizjo dał ćwiczenia, polecił kupić piłkę i na niej ćwiczyć. No i basen.

Ja teraz zachodze w głowę gdzie ja dostanę piłkę z takim obciążeniem [emoji23][emoji85]
 
Też się cieszę że udało nam się rzucić. Chociaż chłop że stresu ostatnio popala.


Fizjo dał ćwiczenia, polecił kupić piłkę i na niej ćwiczyć. No i basen.

Ja teraz zachodze w głowę gdzie ja dostanę piłkę z takim obciążeniem [emoji23][emoji85]
Dawno rzuciliscie?

Jak ja tej pilki nienawidzilam, L to przed porodem mnie katowal na niej [emoji23] Nawet obiad na niej jadlam.
Tak sobie mysle, ze bylam przygotowana na porod w 100% a natura mi psikusa zrobila. Troche mnie zlosc ogarnia [emoji52]

Wracam do skladania ubran.
 
reklama
Do góry